آخرین قیمت گوشت قرمز منجمد و مرغ در بازار روز/ سردست گوسفندی چند؟

اقتصاد نیوز نوشت:اکوایران: درمیادین تره بار قیمت هر کیلو مرغ تازه ۴۹ هزار و ۹۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود و در مقابل هر کیلو قطعه گوشت گوسفند و گوساله منجمد بین ۱۴۰ هزار تومان تا ۱۵۵ هزار تومان عرضه می‌شود. در این بازار بوقلمون کامل هم ۸۸ هزار و ۹۰۰ تومان بفروش می‌رود.

آخرین قیمت گوشت قرمز منجمد و مرغ در بازار روز/ سردست گوسفندی چند؟

اواخر هفته آینده وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد، از شنبه ۱۷ دری گوشت قرمز منجمد در بازار عرضه می‌کند. برهمین اساس از امروز متقاضیان می‌توانند در میدان تهران تره بار هر کیلو ران گوساله و گوسفند تنظیم بازاری ۱۵۵ هزار تومان بخرند. البته سردست و گردن گوساله ۵۰۰ تومان از ران ارزانتر عرضه می‌شود؛ قیمت هرکیلو آنها ۱۵۰ هزار تومان است. دراین بازار راسته گوساله منجمد هم ۱۶۰ هزار تومان است.

اما راسته گوسفند کمی ارزانتر به قیمت ۱۴۰ هزار تومان است. سردست گوسفند هم حدود ۱۴۵ هزار تومان بفروش می‌رود. دراین بازار تره بار قلوگاه و گردن گوسفند منجمد ارزانترین کالا این بخش است که هر کیلو ۱۳۰ تا ۱۳۵ تومان است.

در این میادین با پول یک کیلو گوساله و گوسفند، یک کیلو دم گوسفند و گوساله می فروشند. البته اگر بسته شرکتی همین کالا را بازار ۱۸۶ هزار و ۶۰۰ عرضه می‌کند.

در این بازار شما فیله گوساله تازه را زیر کیلویی ۳۱۰ هزار تومان نمی توانید بخرید. اما می توانید ۳۲۵ هزار و ۶۰۰ در بسته بندی شرکتی بخرید. راسته و سردست تازه هم دراین بازار کیلویی به ترتیب ۲۴۵ هزار و ۲۴۹ هزار تومان است.

مرغ کیلویی ۴۹ هزار و ۹۰۰

قیمت مرغ کامل تازه بسته بندی کیسه ، قیمت هر کیلو گرم در میادین شهر تهران ۴۹هزار و ۹۰۰ عرضه میشود. دراین میدان انواع بسته بندی ران مرغ کیلویی بین ۷۰ هزار و ۷۰۰ تا ۸۱ هزار و ۸۰۰ عرضه است.

اما انواع بسته بندی سینه مرغ کیلویی از ۷۷ هزار و ۵۰۰ تا ۹۳ هزار و ۷۰۰ تومان عرضه می‌شود.

طرفداران بال کبابی آن را در به شکل بسته بندی کیلویی ۶۲ هزار و ۹۰۰ می توانند بخرند. بازوی کبابی هم کیلویی ۵۲ تومان عرضه می‌شود.

در بین قطعات بسته بندی شده مرغ، پای مرغ از همه ارزان تر است، این کالا کیلویی ۱۱ هزار تومان عرضه می‌شود. بعد از آن جیگر مرغ کیلویی ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان و گردن مرغ کیلویی ۱۹ هزار و ۷۰۰ تومان است. در مقابل فیله مرغ از همه قطعات مرغ گرانتر و کیلویی ۱۱۵ هزار تومان عرضه میشود.

اگر کسی متقاضی سنگدان و دل مرغ باشد می‌توان آنها را به ترتیب کیلویی ۳۱ هزار تومان تا ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان بخرد.

اما دراین بازار هر کیلو بلدرچین منجمد کیلویی ۱۲۳ هزار تومان و بلدرچین تازه ۱۲۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

بوقلمون ۸۸ هزار و ۹۰۰ تومان

متقاضیان بوقلمون در کاملش در تره بار می توانند کیلویی ۸۸ هزار و ۹۰۰ تومان بخرند. درمقابل قطعات مختلف آن را بین کیلویی ۴۸ هزار و ۹۰۰ تومان تا ۱۸۲ هزارتومان بخرند. ارزان ترین قطعه بوقلمون مربوط به بال آن است و گرانترین آن ران بوقلمون است.

  • قیمت جدید گوشت اعلام شد/ جزییات عرضه گوشت تنظیم بازاری

۳۵۲۱۷

منبع: khabaronline-1716099

ارسال نظر