ازکی جبران خسارت سرقت موتورسیکلت را به خدمات خود اضافه کرد

به تازگی بیمه بدنه موتورسیکلت طرفداران زیادی پیدا کرده و موتورسواران به دنبال بیمه بدنه مناسب برای خود هستند که پوشش‌های مختلفی را شامل شود.

ازکی جبران خسارت سرقت موتورسیکلت را به خدمات خود اضافه کرد

اگر آماری که به تازگی منتشر شده را نیز بررسی کنیم، متوجه می‌شویم این نیاز چقدر جدی است. آمارهای شش ماهه سال جاری شهر تهران نشان می‌دهد که ۶۴ درصد از تصادفات جرحی و ۱۳ درصد از تصادفات خسارتی مربوط به موتورسیکلت سواران بوده؛ به همین سبب نیاز موتورسیکلت سواران نیز به پوشش‌های بیمه‌ای افزایش پیدا کرده است. به همین منظور، شرکت ازکی اعلام کرده که را نیز ارائه می‌دهد و کاربران می‌توانند از بین گزینه‌های موجود، مناسب‌ترین انتخاب برای خود را داشته باشند.

خساراتی که بیمه بدنه موتورسیکلت پوشش می‌دهد

  • حوادث طبیعی (خسارات ناشی از حوادث و بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و موارد مشابه)
  • مواد شیمیایی (پوشش مواد شیمیایی جبران خسارت ناشی از برخورد مواد شیمیایی، اسیدی و خورنده)
  • نوسانات قیمتی ارزش موتور (در صورتی که ارزش موتورسیکلت در مدت زمان بیمه تغییر کند، پوشش نوسانات قیمتی، مبلغ خسارت را بر اساس ارزش جدید موتور در بازار پرداخت می‌کند)

پوشش سرقت کامل موتورسیکلت

پوشش سرقت کلی موتورسیکلت که به تازگی در میان کارگزاران برخط بیمه مانند سایت ازکی اضافه شده، برای اولین بار در دسترس قرار گرفته است و مالکان موتور سیکلت می‌توانند در زمان خرید بیمه‌نامه بدنه، با انتخاب گزینه «جبران خسارت در برابر سرقت کلی موتورسیکلت»؛ این پوشش را نیز به بیمه بدنه خود اضافه کنند.

چگونه از ازکی بیمه موتورسیکلت خریداری کنیم؟

بیمه‌ها در قالب چند بسته و با طرح‌های متنوع ارائه شده و قیمت بیمه بدنه موتورسیکلت به موارد متعددی وابسته است. پس از انتخاب طرح مورد نظر در سایت ازکی، هماهنگی‌های لازم برای بازدید صورت خواهد گرفت.

منبع: khabaronline-1854545

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار