نایب رئیس اتاق اصناف: به اسم حجاب و عفاف مجوز نمایشگاه می‌گیرند و آجیل می‌فروشند/ برپایی نمایشگاه‌های فروش بهاره در 5 نقطه تهران

رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری نمایشگاه از عید تا عید با عرضه کالاهای اساسی با قیمت مناسب خبر داد.

نایب رئیس اتاق اصناف: به اسم حجاب و عفاف مجوز نمایشگاه می‌گیرند و آجیل می‌فروشند/ برپایی نمایشگاه‌های فروش بهاره در 5 نقطه تهران

به گزارش خبرآنلاین، حمیدرضا رستگار در نشست خبری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره و ضیافت رمضان ادامه داد: برگزاری رویداد نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای بهاره و ضیافت رمضان رویدادی مرسوم است که امسال همزمان با هم و در قالب نمایشگاه از عید تا عید برگزار می‌شود.

وی با انتقاد از حضور دستگاه‌های غیرمسئول در برگزاری نمایشگاه‌ها گفت: این معضل بسیار بزرگی است و امیدواریم امسال مانند سال‌های گذشته چنین اتفاقی رخ ندهد.

وی ادامه داد: اصناف به دنبال عرضه کالاهای با کیفیت با نازلترین قیمت در این نمایشگاه هستند و در این زمینه جلسات زیادی برگزار شد تا این نمایشگاه به بهترین شکل انجام شود.

وی تخفیف ارائه شده در نمایشگاه را ۲۰ تا ۶۰ درصد عنوان کرد.

احمد ابوالحسنی نایب رئیس اتاق اصناف تهران و مسئول امور نمایشگاه اتاق نیز در این نشست مکان برگزاری نمایشگاه را پارک ارم، فرهنگسرای اشراق، فرهنگسرای خاوران، شهر آفتاب و مصلای تهران اعلام کرد.

به گفته او نمایشگاه بهاره از ۱۵ تا ۲۵ اسفند از ۱۰ صبح تا ۹ شب و در ۴ روز مقارن رمضان از ساعت ۳ بعدازظهر تا ۱۰ شب برگزار می شود.

او نیز با اعتراض به فعالین موازی شهرداری‌ها و وزارت ارشاد تاکید کرد: متاسفانه این تداخل باعث بروز مشکل می‌شود. برخی از شهرداری مجوز می‌گیرند برخی از وزارت فرهنگ و ارشا اسلامی به اسم نمایشگاه عفاف و حجاب مجوز می‌گیرند و آجیل می‌فروشند. آیا این کارها درست است؟ هر چه هست ما مصرانه می‌گوییم که حوزه توزیع کالا در اختیار ماست و شهرداری و وزارت ارشاد نباید وارد این ماجرا بشوند.

ابوالحسنی اضافه کرد: پوشاک، کیف و کفش موادغذایی، شیرینی و شکلات و آجیل، کالای خواب از کالاهایی است که در این نمایشگاه عرضه می شود.

223223

منبع: khabaronline-1867018

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار