از دیجی‌کالا با چک خرید کنید

امکان خرید از طریق چک در دیجی‌کالا فراهم شد.

از دیجی‌کالا با چک خرید کنید

کاربران دیجی‌کالا از سراسر ایران در این کمپین جدید، از طریق دیجی‌پی اعتبار کسب کرده و با استفاده از آن خرید می‌کنند. اعتباری که به کاربران تعلق می‌گیرد 10 تا 100 میلیون تومان و بازپرداخت آن 12 ماهه (4 چک) و 18 ماهه (6 چک) است. افراد ۱۸ تا ۷۰ سال در صورت داشتن چک صیادی بنفش به نام خودشان و کسب امتیاز لازم در امکان‌سنجی می‌توانند با تکمیل مراحل ثبت‌نام، این وام را دریافت کنند.

از دیجی‌کالا با چک خرید کنید

برای خرید از دیجی‌کالا با این امکان جدید، وارد صفحه خرید چکی شوید، کالایی را که لازم دارید انتخاب کرده و بعد از طی مراحل مشخص شده و اعتبارسنجی، سبد خرید خود را نهایی کنید. البته در حال حاضر تنها لوازم خانگی برقی و غیربرقی مانند یخچال فریزر، جاروبرقی، ماشین ظرفشویی و لباسشویی، تلویزیون، اجاق گاز و وسایل آشپزخانه را که علامت «قابل پرداخت با چک» دارند می‌توانید با چک از دیجی‌کالا بخرید.

از دیجی‌کالا با چک خرید کنید

فرایند دریافت اعتبار بستگی به روندهای مالی دیجی‌پی دارد اما برای اینکه اعتبارتان سریع شارژ شود و زودتر بتوانید خریدتان را انجام دهید، بعد از انجام مراحل داخل سایت، می‌توانید برای ارائه چک به آدرس‌های تعیین شده مراجعه کنید تا یک روزه اعتبارتان شارژ شود. در غیر این صورت دریافت اعتبار به عملکرد کاربر به‌خصوص در ارسال چک‌ها به دفتر دیجی‌پی بستگی دارد و به صورت میانگین 10 تا حداکثر 14 روز زمان می‌برد.

نکته دیگر درباره امکان جدید دیجی‌کالا این است که اعتبار دریافتی توسط چک باید تا یک ماه و در یک سفارش مصرف شود. ضمن اینکه هنگام خرید، تا سقف 8/21 درصد از مبلغ وامی را که انتخاب کرده‌اید باید به صورت نقدی (از کارت بانکی) و به عنوان مابه‌التفاوت نقد و نسیه، پرداخت کنید.

منبع: khabaronline-1880012

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار