تخفیف ۲میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس

لوسید جدیدترین شرکتی است که وارد جنگ قیمتی شده و تریم پرچمدار از سدان برقی خود، لوسید Air را با ۳۰ هزار دلار تخفیف به فروش می رساند! این رقم معادل تقریباً ۲ میلیارد تومان می شود.

تخفیف ۲میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، تخفیف چشمگیر لوسید (Lucid Motors) تا پایان ماه آوریل برقرار بوده و از تریمی به تریمی دیگر میزان آن متفاوت است. با احتساب تخفیف، مدل پایه از لوسید Air را حالا می توان با پرداخت ۶۰ هزار دلار خریداری کرد.

براساس گزارش آخرین خودرو، در کنار تخفیف قابل ملاحظه، استارتاپ کالیفرنیایی لوسید تسهیلات ویژه به خریداران سدان Air اعطلا می کند. تمامی تریم های مختلف این خودرو مشمول تخفیف ۵ هزار دلاری خرید در محل می شوند. علاوه بر این، ساکنین لس آنجلس در صورت انتخاب تریم گرند تورینگ، دو وام ۱۵,۰۰۰ و ۹,۶۵۰ دلاری دریافت کنند. در مدل پایه Pure میزان وام ها به ۱۲,۵۰۰ و ۲,۹۰۰ دلار کاهش می یابد.

تخفیف ۲میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس

لوسید تنها شرکتی نیست که تخفیف های چشمگیر برای محصولات خود ارائه می کند. این جنگ قیمتی و تخفیف های هنگفتی که شرکت های مختلف در نظر می گیرند، علامتی از افزایش رقابت و افتادن مدل های برقی در سراشیب قیمتی است؛ امری که با ورود هر چه بیشتر خودروهای برقی به بازار اجتناب ناپذیر خواهد بود.

تخفیف ۲میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که تخفیف لوسید مشمول مدل های خوابیده در پارکینگ هاست. در نتیجه مشتریان امکان شخصی سازی سفارشات خود را نخواهند داشت و باید مدل ها را با همان مشخصات موجود تحویل بگیرند. همچنین در صورت نیاز خریداران باید سامانه کمک راننده DreamDrive Pro و پکیج Surreal Sound Pro را جداگانه سفارش دهند.

لوسید Air حتی در تریم پایه Pure از مشخصات جذابی برخوردار است. این سدان لوکس برقی، در ارزان ترین نسخه شتابی برابر با ۴.۵ ثانیه دارد و با شارژ کامل باتری می تواند تا ۶۵۰ کیلومتر مسافت را پشت سر بگذارد. کابین جادار و با کیفیت، بهره مندی از آخرین تکنولوژی ها و طراحی ظاهری جذاب و مدرن از نقاط قوت این سدان آمریکایی هستند.

۲۲۷۲۲۷

منبع: khabaronline-1895504

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار