مدیر جایگاه تشریفات CIP فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان:

۲۵ خدمت ویژه به مسافران در جایگاه CIP فرودگاه اصفهان ارائه می‌شود

بهره‌بردار جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان گفت: ۲۵ خدمت ویژه و اختصاصی در این جایگاه متناسب با نیاز مسافران پروازهای داخلی و خارجی به آنها ارائه می‌شود و متقاضیان می‌توانند بر اساس نیاز خود از این نوع خدمات استفاده کنند.

۲۵ خدمت ویژه به مسافران در جایگاه CIP فرودگاه اصفهان ارائه می‌شود
سعید روانفر مدیر جایگاه تشریفات CIP فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه فرودگاه چند کلانشهر در کشور از جمله اصفهان به جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) مجهز است، افزود: تمام امور مسافران در جایگاه تشریفات اختصاصی از جمله حمل‌و‌نقل از درب منزل تا فرودگاه، دریافت کارت پرواز، تحویل‌بار،سالن پذیرایی رایگان در صورت نیاز به ویلچر (خدمات ویلچر)، پرینت مدارک مورد نیاز از جمله (کارت واکسن، PLF، ویزا و ... )، خدمات گذرنامه (مهر پاسپورت) و گیت اختصاصی سپاه و گیت اختصاصی جهت سوار شدن به هواپیما و نیز انتقال مسافران از جایگاه با خودروهای اختصاصی انجام می‌شود.

او افزود:در صورت ورود مسافران نیز از پای پلکان پرواز به خودروهای اختصاصی جایگاه، مسافران به سالن منتقل، از گیت اختصاصی پلیس و گذرنامه عبور، خدمات دریافت بار و غیره توسط پرسنل جایگاه انجام می‌پذیرد.

مدیرعامل آژانس مسافرتی آسمان هفتم بیان کرد: روزانه بیش از ۵۰۰ مسافر از جایگاه تشریفات CIP فرودگاه اصفهان اعزام و پذیرش می‌شوند.

بهره‌‌بردار جایگاه تشریفات CIP فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با بیان اینکه تسهیلاتی برای استفاده تجار و اعضای اتاق بازرگانی از این جایگاه در نظر گرفته شده، اظهارکرد: تجار و بازرگانان، پزشکان، مهندسان و هر قشری از مردم که مایل به استفاده از خدمات اختصاصی در جایگاه CIP هستند، می‌توانند بدون محدودیت و با پرداخت هزینه‌های مربوط از این خدمات بهره مند شوند.

روانفر خاطرنشان کرد: این جایگاه در راستای افزایش رضایتمندی مسافران در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل آژانس مسافرتی آسمان هفتم افزود: در بازه کوتاهی که مدیریت جایگاه CIP به تیم جدید واگذار شده، برنامه رزرو و پذیرش با تیم حرفه‌ای و کاملا بومی راه اندازی شده و برنامه‌های جدیدی برای ارتقای سطح کیفیت خدمات به زودی رونمایی می‌شود.

او با بیان اینکه تاسیس جایگاه تشریفات ویژه در فرودگاه برای اولین برای در حوزه خلیج‌فارس توسط ایران راه‌اندازی شد و سپس امارات، ترکیه و سایر بازیگران صنعت هوایی این خدمات را به مسافران ارایه دادند، گفت: برای شکوفایی این خدمات از نظرات بزرگان صنعت و اصحاب رسانه و قلم استفاده می‌کنیم.

لازم به ذکر است: جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان خرداد ماه سال ۱۳۹۸ با هزینه ۲۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌های کشور در مساحت ۲ هزار مترمربع با ۶۶۰ زیربنا ساخته‌ و مورد بهره‌برداری قرار گرفت اما با توجه به شیوع کرونا چندان مورد استقبال مسافران قرار نگرفت.

این جایگاه از چند ماه گذشته به بهره‌بردار محلی و بومی در استان اصفهان واگذار شده و بهره‌برداری رسمی از این مرکز همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) با حضور مدیران استان انجام خواهد شد.

این استان به دلیل ویژگی‌های اقتصادی، فرهنگی و توریستی همواره یکی از شهرهای مورد توجه جهانگردان و بازرگانان داخلی و خارجی بوده و جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه یکی از نیازهای اساسی این شهر محسوب می‌شود و به همین دلیل این جایگاه در راستای توسعه زیرساخت‌های اقتصادی و بازرگانی اصفهان، احداث و تجهیز شد تا شرایط برای ورود و خروج فعالان اقتصادی داخلی و خارجی آسان شود.

انتقال مسافران با خودروهای اختصاصی از کنار هواپیما تا محل پاویون و بالعکس، انجام امور گذرنامه‌ای و گمرکی، دریافت کارت پرواز، دریافت و تحویل بار، پذیرایی از میهمانان، بهره‌مندی از امکانات ویژه سالن CIP نظیر اینترنت wireless و وب کیوسک، دسترسی به مطبوعات و تماشای تلویزیون از جمله امکانات و خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه اصفهان است.

فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای دو باند به طول چهار هزار و ۳۹۷ متر و عرض ۴۵ متر با ۲۰ جایگاه پذیرش و پارک انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار