سیزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان برگزار می‌شود

​27 تا 30 بهمن امسال؛

سیزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان برگزار می‌شود

سیزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان برگزار می‌شود
26 بهمن 1395, 18:43 / کد خبر:1203
سیزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان (فرآوری، بسته بندی، محصولات و خدمات) با برند INFEX از 27 تا 30 بهمن ماه و در مساحت 3 هزار و 700 متر مربع از فضای نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری ایمنا به نقل از شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، حضور بیش از 105 شرکت و برند مطرح و صاحب نام از سراسر کشور، مشارکت برندهایی از کشور کرواسی، حضور نماینده انحصاری فروش برخی محصولات صنایع غذایی کشور ایتالیا در ایران و همکاری و حمایت مجموعه هایی چون اتاق بازرگانی مشترک ایران و آلمان، اتاق ایران و چین، اتاق بازرگانی کشورهای اسلامی شامل 57 کشور زیر مجموعه، اتاق بازرگانی اصفهان، مؤسسه جهانی حلال و اتاق اکو، قوت و غنای خاصی به این نمایشگاه بخشیده است.
در این نمایشگاه، نمایندگان و برندهای مطرح استان های اصفهان، تهران، البرز، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی حضور یافته و تازه ترین خدمات و محصولات خود را در زمینه تولید و توزیع انواع مواد غذایی، خدمات فرآوری، بسته بندی، تجهیزات و ماشین آلات وابسته و خدمات جانبی ارایه خواهند کرد. همچنین طراحان حوزه بسته بندی، نمونه آثار خود را به سازندگان و تولید کنندگان مواد غذایی عرضه می کنند.
ساعات بازدید از این نمایشگاه، 15 تا 22 روزهای مذکور است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین