کاهش 50 درصدی شهریه در کلیه رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی

کاهش 50 درصدی شهریه در کلیه رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی

کاهش 50 درصدی شهریه در کلیه رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی
3 مهر 1396, 16:40 / کد خبر:19755
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی از کاهش شهریه به میزان 50 درصد در کلیه رشته های کاردانی پیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته این واحد دانشگاهی خبر داد.
اصفهان امروز: معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی از کاهش شهریه به میزان 50 درصد در کلیه رشته های کاردانی پیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته این واحد دانشگاهی خبر داد.
محمد رضا ارشادی اظهار کرد: تخفیف در این رشته ها شامل همه ترم های تحصیلی شده و دانشجویان تا پایان تحصیلات می توانند از آن برخوردار شوند.
وی تاکید کرد: تعداد رشته های دانشگاه آزاد واحد شهر مجلسی  اکنون 67 رشته در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی است که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی 34 رشته وجود دارد.
وی تصریح کرد: برای حل مشکلات دانشجویان هر هفته جلسه شورای آموزشی برگزار می شود و برای گروه های  آموزشی یک مدیر گروه در نظر گرفته شده است که به همراه سایر اساتید در ساعات مشخص شده در اتاق گروه حضور یافته و پاسخگوی سوالات دانشجویان هستند.
ارشادی با اشاره به سخنان دکتر ولایتی رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر فراهم نمودن تسهیلات ویژه جهت دانشجویان کم بضاعت مالی اعلام کرد: تسهیلات ویژه ای در جهت رفاه حال چنین مواردی منظور شده که دانشجویان می توانند با مراجعه به امور مالی دانشگاه بصورت اقساط ماهانه شهریه خود را پرداخت نمایند.
این مسئول از شرایط مطلوب تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی شهر مجلسی خبر داد و افزود: شرایط آموزشی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه آزاد اسلامی شهر مجلسی به نحو مطلوبی فراهم است و دانشجویان می‌توانند از تسهیلاتی نظیر برخورداری از وام‌های صندوق رفاه، وام وزارت علوم، تقسیط شهریه پرداختی، استفاده از مهمانسرای مجهز دانشگاه ، استفاده رایگان از کتابخانه‌های دیجیتال و اینترنت پرسرعت و سایر امکانات آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی مناسب بهره‌مند شوند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین