اقتدار و امنیت کشور مرهون سپاه است

اقتدار و امنیت کشور مرهون سپاه است

اقتدار و امنیت کشور مرهون سپاه است
29 مهر 1396, 15:09 / کد خبر:22590
حجت الاسلام والمسلمین قاسم باقریان در خطبه‌های نماز جمعه زرین شهر افزود: دشمنان بخوبی فهمیده اند که طی این چند سال از روحیه مقاومت و ایستادگی، سلحشوری و شهادت طلبی نیروهای با اخلاص بسیجی ضربه خورده اند.
 ایرنا: حجت الاسلام والمسلمین قاسم باقریان در خطبه‌های نماز جمعه زرین شهر افزود: دشمنان بخوبی فهمیده اند که طی این چند سال از روحیه مقاومت و ایستادگی، سلحشوری و شهادت طلبی نیروهای با اخلاص بسیجی ضربه خورده اند.
وی تصریح کرد: امروز دنیا شاهد شجاعت و اقتدار و پیروزی سپاه در لبنان، عراق و سوریه است و به همین دلیل، توطئه حمله به سپاه را ورق زدند و سعی در تروریست جلوه دادن سپاه در اذهان عمومی دنیا و داخل کشور داشتند اما در همان لحظات اولیه با اقدام هوشمندانه ملت و مسئولان نظام روبه رور شدند.
امام جمعه زرین شهر تاکید کرد: سپاه جان ملت ایران است و ملت شجاع ایران با همه وجود و قدرت، پشتبیان سپاه و نیروهای مسلح هستند.
وی افزود: ملت ایران متحد ویکصدا و در کنار مسئولان خود لحظه ای از حمایت خود از سپاه و نیروهای مسلح بر نخواهند داشت.
خطیب نماز جمعه زرین شهر اظهارکرد: کشورهای اروپایی باید در عمل نشان دهند که پیرو سیاست های استکباری آمریکا و توطئه های این کشور در خصوص ایران اسلامی نیستند و به تعهدات خود در برجام عمل کنند.
حجت الاسلام باقریان با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی تاکید کرد: زائران اربعین قت کنند اول با نظم ورعایت حق وحقوق دیگران فرهنگ غنی ایرانی اسلامی را به همگان نشان دهند.
وی افزود: زائران اربعین مراقب توطئه های اختلافی دشمنان در طول مسیر باشند و باید توجه کنند که پیام اربعین، وحدت، عزت و درس ایستادگی مقابل استکبار است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین