پیروزی ۳ گله گیتی پسند برابر ارژن شیراز‌

پیروزی ۳ گله گیتی پسند برابر ارژن شیراز‌

پیروزی ۳ گله گیتی پسند برابر ارژن شیراز‌
16 آبان 1396, 19:11 / کد خبر:24283
تیم فوتسال گیتی‌پسند در چارچوب هفته شانزدهم با نتیجه ۳ بر ۲ برابر تیم فوتسال ارژن شیراز پیروز شد.
تیم فوتسال گیتی‌پسند در چارچوب هفته شانزدهم با نتیجه ۳ بر ۲ برابر تیم فوتسال ارژن شیراز پیروز شد.
به گزارش  تسنیم، تیم فوتسال گیتی‌پسند پس از پیروزی‌های اخیر خود در چارچوب هفته شانزدهم در خانه برابر ارژن شیراز به میدان رفت.
گیتی‌پسند اصفهان در این دیدار سپهر محمدی، ویتور هوگو، محمد کشاورز، لئوناردو سیلوا، علی اصغر حسن زاده، سعید احمد عباسی، احمد اسماعیل‌پور، مسعود دانشور، حسین حسینی، محمد زارعی، ابوالقاسم عروجی و سعید افشار را در ترکیب خود داشت.
کادر فنی ارژن نیز در این دیدار ارژنگ داریوش، هادی بافنده، مرتضی کشاورز، محمد بیضایی‌نژاد، رضا جوانبخت، مجتبی بذرافشان، سجاد بندری سعدی، جعفر نجفی، محمد زارعی، حمید قهرمانی، مصطفی فخری، مصطفی رحمانی‌نژاد را در لیست خود داشت.
تیم میزبان در همان ابتدای بازی توپ و میدان را در اختیار گرفت و موقعیت‌های فراوانی را بر روی دروازه ارژن خلق کرد.
با فشار زیاد گیتی‌پسند بر روی تیم حریف بالاخره این تیم در دقیقه 5 توسط احمد اسماعیل پور بود که به گل رسید.
این بازیکن توپ ریباندی را با شوتی محکم به تور دروازه چسباند تا حساب بازی یک بر صفر به سود قرمزپوشان اصفهانی شود.
اما پس از این گل و در دقیقه 6 علی اصغر حسن زاده در موقعیتی مناسب با دروازه‌بان قرار گرفت و با شوتی محکم توپ را به سوی دروازه ارژن شیراز روانه کرد اما توپ با برخورد با دیرک افقی دروازه برگشت و راهی به دروازه پیدا نکرد.
در دقیقه 9 توپ بازیکن ارژن شیراز به دیرک دروازه گیتی‌پسند برخورد کرد و دروازه جابه‌جا شد.
در ادامه توپ ریباندی با شوت بازیکن ارژن گل شد اما این گل از سوی تیم داوری به دلیل جابه‌جایی دروازه تیم میزبان مردود اعلام کرد تا بازی همچنان یک بر صفر به سود تیم میزبان ادامه پیدا کند.
پس وقفه نزدیک به 10 دقیقه‌ای بازی، گیتی‌پسند فشار را بر روی دروازه تیم مهمان بیشتر کرد تا در دقیقه 11 بازی این علی اصغر حسن زاده باشد که مجددا دروازه ارژن شیراز را باز کند تا خودش و تیمش را 2 گله کند.
در ادامه نیز هر دو تیم موقعیت‌هایی را بر روی دروازه یک دیگر ایجاد کردند اما راهی به دروازه پیدا نکردند و بازی با همان نتیجه 2 بر صفر به پایان رسید.
با شروع نیمه بازی این‌بار تیم مهمان بود که فشارزیادی بر روی دروازه گیتی‌پسند آورد تا بالاخره در دقیقه 4 نیمه دوم بازی این محمد بیضایی نژاد بود که توپ ارسالی از روی نقطه اوت با دو ضربه و اشتباه آشکار مرتضی کشاورز در یارگیری راهی دروازه سپهر محمدی کرد.
در ادامه بازهم این گیتی‌پسند بود که تحت فشار ارژن شیراز بود تا بازهم دروازه این تیم توسط جعفر نجفی بازیکن ارژن شیراز باز شود تا بازی 2 بر 2 به تساوی کشیده شود.
اما با تساوی شدن بازی فشار تیم گیتی‌پسند برروی دروازه ارژن بیشتر شد تا بالاخره 2 دقیقه به پایان یافتن بازی، گیتی‌پسند توسط ابوالقاسم عروجی به گل دست یافت.
پس از 3 بر 2 شدن بازی ارژن شیراز بازی را 5-صفر کرد اما بازهم نتوانست بازی را به تساوی بکشاند و در پایان بازی با همان نتیجه 3 بر 2 به پایان رسید.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین