هفت مصدوم و یک کشته در حادثه واژگونی خودرو در محورهای داران و اردستان

هفت مصدوم و یک کشته در حادثه واژگونی خودرو در محورهای داران و اردستان

هفت مصدوم و یک کشته در حادثه واژگونی خودرو در محورهای داران و اردستان
19 آذر 1396, 16:02 / کد خبر:27464
مدیر حوادث و فوریت های اورژانس پزشکی استان اصفهان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در جاده داران به الیگودرز پنج نفر زخمی شدند و واژگونی خودروی سواری پژو در محور اردستان- نایین یک نفر کشته و دو زخمی شدند.

مدیر حوادث و فوریت های اورژانس پزشکی استان اصفهان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در جاده داران به الیگودرز  پنج نفر زخمی شدند و واژگونی خودروی سواری پژو در محور اردستان- نایین یک نفر کشته و  دو  زخمی شدند.

غفور راستین درباره جزئیات این دو تصادف در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: واژگونی خودروی پراید در جاده داران به الیگودرز روز گذشته رخ داد و در پی آن  دو  واحد امدادی از اورژانس پیش بیمارستانی به محل سانحه اعزام شدند.

راستین  بیان کرد: در این حادثه نیروهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی با پنج نفر مجروح که  شامل  دو  مرد، یک زن و دو  کودک مصدوم روبه رو شدند که مصدومان  پس از دریافت خدمات درمانی اولیه در صحنه حادثه به بیمارستان شهید رجایی داران منتقل شدند.

سرعت غیر مجاز و واژگونی خودروی پژو

مدیر حوادث و فوریت های اورژانس پزشکی استان اصفهان از واژگونی خودروی سواری پژو در محور اردستان- نایین خبر داد و گفت: در پی وقوع این حادثه رانندگی در محور اردستان به نایین یک کشته و ۲ نفر هم زخمی شدند.

وی افزود: این خودروی سواری پژو در کیلومتر ۲۰ محور اردستان به نایین واژگون شد که در نتیجه آن زنی با نزدیک به ۶۰ سال سن جان خود را از دست داد و ۲ سرنشین مرد خودرو نیز آسیب دیدند.
راستین خاطر نشان کرد: کارشناسان راهنمایی و رانندگی توجه نکردن به روبه رو و سرعت غیرمجاز را علت وقوع این حادثه اعلام کردند که ۲ نفر از آسیب دیدگان آن برای ادامه روند درمانی با آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل شدند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین