نخستین ATM ارزی استان اصفهان در مجموعه  سیتی سنتر

نخستین ATM ارزی استان اصفهان در مجموعه سیتی سنتر

نخستین ATM ارزی استان اصفهان در مجموعه  سیتی سنتر
14 بهمن 1396, 10:29 / کد خبر:33640
نخستین دستگاه خودپرداز ارزی استان اصفهان، توسط بانک سامان شعبه مجموعه اصفهان سیتی سنتر راه اندازی شد.
نخستین دستگاه خودپرداز ارزی استان اصفهان، توسط بانک سامان شعبه مجموعه اصفهان سیتی سنتر راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه اصفهان سیتی سنتر، رئیس بانک سامان شعبه سیتی سنتر، پیرامون نخستین خودپرداز ارزی استان اصفهان گفت: این خودپرداز برای نخستین بار در استان اصفهان و توسط بانک سامان شعبه مجموعه تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری اصفهان سیتی سنتر راه اندازی شده است.

مژگان طرفه نژاد ادامه داد: این خودپرداز همانند تمامی ATM های سراسر کشور عمل می کند و تنها تفاوت آن در قسمت پرداخت وجه است.

وی افزود: این اقدام به عنوان نخستین فعالیت بانک سامان در راستای گسترش فعالیت های ارزی در مجموعه بوده و تا پایان سال جاری، شعبه بانک سامان این مجموعه با راه اندازی سیستم سوئیفت، آماده خدمت رسانی به تجار، بازرگانان و شرکتها است.

طرفه نژاد پیرامون سیستم سوئیفت اضافه کرد: این سیستم در جهت ارائه خدمات ارزی نظیر گشایش اعتبار، حواله جات ارزی و صدور تمکن مالی به زبان لاتین فعالیت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه هر شخص با کد ملی خود می تواند روزانه حداکثر 1000 دلار از این خودپرداز دریافت کند، افزود: دریافت وجه از دستگاه ATM ارزی با تمام کارت های شتاب امکان پذیر است و این دستگاه می تواند تا سقف 1000 دلار به شهروندان وجه بپردازد.

رئیس بانک سامان شعبه سیتی سنتر، همچنین پیرامون مزایای استفاده از دستگاه خودپرداز ارزی اضافه کرد: قیمت دلار در این دستگاه توسط صرافی سامان (قیمت صرافی های تهران) در بازه های زمانی مختلف به روز رسانی می شود.

وی ادامه داد: مزیت دیگر این دستگاه در دسترس بودن در تمام ساعات شبانه روز و آسان بودن مراحل دریافت ارز برای مراجعه کنندگان است.

گفتنی است بانک سامان شعبه سیتی سنتر، همه روزه از ساعت 8:30 الی 17:30 آماده خدمت رسانی به شهروندان بوده که بستری مناسب برای افزایش فعالیت های تجاری و بازرگانی مجموعه است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین