۳۷۸۳شرکت کننده در شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در کاشان

۳۷۸۳شرکت کننده در شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در کاشان

۳۷۸۳شرکت کننده در شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در کاشان
7 اسفند 1396, 11:23 / کد خبر:36526
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ازبرگزاری شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۳۷۸۳ شرکت کننده در این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ازبرگزاری شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۳۷۸۳ شرکت کننده در این شهرستان خبر داد.
 به گزارش اصفهان امروز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ازبرگزاری شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۳۷۸۳ شرکت کننده در این شهرستان خبر داد.

مصطفی جوادی مقدم با اعلام این خبر افزود: شهرستان کاشان با ۳۷۸۳ نفر در آزمون کتبی و شفاهی بعد از اصفهان بیشترین آمار ثبت نامی را داشته و از نظر تعداد شرکت کننده از دوازده استان کشور جلوتر است.

وی با بیان اینکه این آزمون روز پنجشنبه دهم اسفند برگزار می شود، افزود: در آزمون کتبی ۳۱۸۳ نفر در دو نوبت و در آزمون شفاهی ۶۰۰ نفر در مقطع سنی زیر ۱۲ سال شرکت می کنند.

وی تصریح کرد: در نوبت اول آزمون کتبی در گروه حفظ قرآن کریم در ۱۶رشته امتحانی با حضور ۲۲۴۶ شرکت کننده برگزار می شود که از این تعداد ۱۱۹۳ نفر بانوان، ۲۱۸ نفر آقایان و ۳۵ نفر از آقایان کانون اصلاح و تربیت اداره زندان کاشان هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان اظهار کرد: درنوبت دوم آزمون کتبی در گروه ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و گروه معارف اهل بیت (ع) در ۹ رشته امتحانی ۹۳۷ شرکت کننده حضور دارند که از این تعدادا ۶۸۵ نفر بانوان، ۹۷ نفر آقایان و از کانون اصلاح و تربیت اداره زندان کاشان ۱۴ نفر از بانوان و ۱۴۱ نفر ازآقایان هستند.

جوادی مقدم با بیان اینکه این آزمون با همکاری و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه و موسسات قرآن و عترت شهرستان برگزار می شود، افزود: به افرادی که در این آزمون نمره حد نصاب قبولی را کسب کنند گواهینامه پایان دوره اعطا و به کسانی که امتیاز بالای ۹۵ را کسب کنند لوح تقدیر اعطا و به قید قرعه جوایز نفیسی مانند کمک هزینه عتبات عالیات و جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

وی افزود: حوزه امتحانی نوبت اول رشته حفظ سوره ملک و واقعه ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه درمحل دبستان های آسیه و طالبیان مقدم واقع در خیابان امام خمینی (ره) و سایررشته های حفظ در همین ساعت در محل دبیرستان امام خمینی (ره) و دانشگاه فرهنگیان واقع در میدان ۱۵ خرداد برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان افزود: حوزه امتحانی نوبت دوم ویژه رشته های ترجمه و مفاهیم قرآن و گروه معارف اهل بیت (ع) ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه در محل دبیرستان امام خمینی (ره) و دانشگاه فرهنگیان واقع در میدان ۱۵ خرداد برگزار می شود.

جوادی مقدم خاطرنشان کرد: داوطلبان شرکت کننده در شانزدهمین آزمون سراسری طبق رشته امتحانی خود روز پنجشنبه دهم اسفند با همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی به حوزه های امتحانی اعلام شده مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین