آرای روحانی و رئیسی در خوانسار مساوی شد

فرماندار خوانسار:

آرای روحانی و رئیسی در خوانسار مساوی شد

آرای روحانی و رئیسی در خوانسار مساوی شد
30 اردیبهشت 1396, 10:37 / کد خبر:5350
فرماندار خوانسار با اشاره به اتمام شمارش آرای هر دو انتخابات در شهرستان خوانسار گفت: در انتخابات ریاست جمهوری آرای آقای روحانی و رئیسی با هم برابر شد.

سید حسن شفعتی در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در شهرستان خوانسار ۲۳ هزار نفر واجد شرایط رای دادن بوده اند، اظهار داشت: از این تعداد ۲۰ هزار و ۷۰۰۰ نفر در انتخابات روز گذشته مشارکت کرده اند.

وی میزان مشارکت مردم خوانسار در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را نیز ۸۰ درصد اعلام کرد و افزود: مشارکت مردم بیش از میانگین کشور و استان بوده است.

فرماندار خوانسار با اشاره به اتمام شمارش آرای هر دو انتخابات در شهرستان خوانسار تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری آرای آقای روحانی و رئیسی با هم برابر بود.

وی در خصوص اعلام نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر خوانسار نیز ابراز داشت: عبدالرضا دهاقین با پنج هزار و ۲۰۰ رای، تقی عورقی چهار هزار و ۳۵ رای، هوشنگ صانعی سه هزار و ۵۱۳ رای، کتایون نادری سه هزار و ۳۴۸ رای و محمود عورقی با دو هزار و ۴۹۴ رای موفق به حضور در پنحمین دوره شورای اسلامی شهر خوانسار شدند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4351 ؛ 28 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین