«ریکاوری» و قصه «دیو پرکلک، دختر بانمک» به روی صحنه رفت

«ریکاوری» و قصه «دیو پرکلک، دختر بانمک» به روی صحنه رفت

«ریکاوری» و قصه «دیو پرکلک، دختر بانمک» به روی صحنه رفت
18 دی 1397, 09:01 / کد خبر:67022
تئاترهای «ریکاوری» و «دیوپرکلک، دختر بانمک» در مجموعه فرشچیان نقش آفرینی می‌کنند.
تئاترهای «ریکاوری» و «دیوپرکلک، دختر بانمک» در مجموعه فرشچیان نقش آفرینی می‌کنند.

به گزارش  فارس ن، 3 تئاتر در مجموعه فرشچیان که هر کدام در سالن‌های مجزای این مجموعه هستند بر روی صحنه رفته‌اند؛ در این میان تئاتر «ریکاوری» با ژانر کمدی به چشم می‌خورد.

هر کدام از این نمایش‌ها در ساعت‌های مشخصی در مجموعه فرشچیان نقش خود را به اجرا در آورده‌اند؛ مردم تئاتر دوست و هنرمندان علاقه‌مند به تئاتر می‌توانند در مجموعه فرشچیان پای تماشای 3 نمایشی که اجرای خود را آغاز کرده‌اند بنشینند و از دیدن این نمایش‌ها لذت ببرند.

نمایش کمدی «ریکاوری» با کارگردانی اسماعیل موحدی و با بازی رادمهر کشانی، اسماعیل موحدی، میلاد فروتنیان، جعفر انصاری‌پور، زهرا قدوسی، مهناز تقی‌زاده، محمد عظیمی و فرید قنبری از 13 دی‌ماه بر روی صحنه رفته است.

«ریکاوری» تا 26 دی ماه در از ساعت 19 بازی خود را اجرا خواهند کرد، این نمایش در مجموعه فرشچیان، تماشاخانه اصفهان نقش آفرینی شده است، اهل تئاتر باید برای دیدن این نمایش به مجموعه فرشچیان بروند و پای تماشای آن بنشینند.

«دیوپرکلک، دختر بانمک» از 10 دی ماه تا 26 دی ماه بر روی صحنه خواهد بود؛ این نمایش با نویسندگی و کارگردانی سعید اللهیاری از ساعت 18 اجرای خود را برای مردم تئاتر دوست و همچنین هنرمندان روی صحنه می‌برند، مکان برگزاری این نمایش پل ابوذر، ابتدای خیابان توحید، مجموعه فرشچیان، سالن اصلی است.

تئاتر «دلشوره» با نویسندگی و کارگردانی جهانبخش سلطانی از 6 دی ماه اجرای خود را آغاز کرده است؛ این تئاتر تا 5 بهمن ماه میهمان اصفهان خواهد بود، ساعت شروع این نمایش 19:30 در مجموعه فرشچیان، سالن سینما خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین