«شاهرخ خان» همچنان در اصفهان ماندنی است/ تئاتر «گرداب» بر روی صحنه نمایش

«شاهرخ خان» همچنان در اصفهان ماندنی است/ تئاتر «گرداب» بر روی صحنه نمایش

«شاهرخ خان» همچنان در اصفهان ماندنی است/ تئاتر «گرداب» بر روی صحنه نمایش
26 دی 1397, 09:01 / کد خبر:67733
نمایش «گرداب» توسط گروه تئاتر لکنت از 21 دی اجرای خود را آغازکرده است؛ تئاتر «شاهرخ خان» تا 25 دی مهمان مردم اصفهان است.
نمایش «گرداب» توسط گروه تئاتر لکنت از 21 دی اجرای خود را آغازکرده است؛ تئاتر «شاهرخ خان» تا 25 دی مهمان مردم اصفهان است.

به گزارش فارس، در روزهای اخیر 6 تئاتر در اصفهان بر روی صحنه رفته‌اند؛ این تئاترها هرکدام در مکانی مشخص و در زمانی معین نمایش خود را برای مردم به اجرا در آورده‌اند.

لحظاتی با تئاتر شهر

تئاتر «گرداب»، «دلشوره»، «دیوپرکلک، دختربانمک»، «ریکاوری»، «مکبث» و «شاهرخ خان» 6 تئاتری هستند که در اصفهان برای علاقه‌مندان و تئاتر دوستان بر روی صحنه رفته‌اند.

گروه تئاتر لکنت و خانه طراحان معاصر نمایش با عنوان «گرداب» از 21 دی به اجرا در آمده است؛ این تئاتر با کارگردانی امید بصیری تا 27 دی در ساعت‌های 17 و 19 به نمایش در می‌آید.

علاقه‌مندان و هنرمندان برای تماشای این تئاتر باید به خیابان وحید، خیابان خاقانی، کوچه گلنار، طبقه دوم هژیر فیلم، خانه طراحان معاصر، درب کناری مراجعه کنند.

تئاتری در مجموعه فرهنگی فرشچیان با نام «دیوپرکلک، دختربانمک» که نویسنده و کارگردان آن سعید اله‌یاری است از 10 دی بر روی صحنه برای مردم علاقه‌مند و تئاتر دوست به اجرا در آمده است.

این تئاتر از ساعت 18 در پل ابوذر، ابتدای خیابان توحید، مجموعه فرشچیان، سالن اصلی میزبان مردمی خواهد بود که برای سپری کردن اوقات فراغت و علاقه خود به تماشای این تئاتر می‌روند.

ریکاوری در فرشچیان

از 13 دی‌ماه تئاتر «ریکاوری» با کارگردانی اسماعیل موحدی و نویسندگی امیر صفایی پور در مجموعه فرشچیان به نمایش در آمده است؛ «ریکاوری» از ساعت 19 تا 26 دی ماه همه روزه در مجموعه فرشچیان، تماشاخانه اصفهان برای همه مردم در صحنه تئاتر نمایش خود را اجرا می‌کنند.

حوزه هنری مکثبت را بر صحنه کشاند

خانه تئاتر حوزه هنری تئاتر «مکبث» را با کارگردانی حبیب نریمانی و نویسندگی ویلیام شکسپیر از 19 دی تا بر روی صحنه برده‌اند؛ این نمایش تا 5 بهمن از ساعت 18:30 مهمان حوزه هنری خواهد بود.

مکانی که برای این تئاتر در نظر گرفته شده در خیابان استانداری، کوچه سعدی، هنرستان حوزه هنری، تماشاخانه ماه است.

شاهرخ خان مهمان کنگر خورده نصف‌جهان

تئاتر کمدی «شاهرخ خان» همچنان در اصفهان مهمان است؛ این نمایش با کارگردانی مجید کاشی فروشان از 25 آبان بر روی صحنه رفته‌اند، این تئاتر کمدی تا 25 دی از ساعت 19:30 در هنرستان هنرهای زیبا که واقع در خیابان مطهری، حدفاصل خیابان شمس‌آبادی و آذر، سالن آمفی تئاتر است همه روزه اجرا دارد.

«دلشوره» با کارگردانی و نویسندگی جهانبخش سلطانی از 6 دی ماه برای تماشاگران تئاتر اجرای خود را بر روی صحنه برده‌اند؛ این نمایش تا 5 بهمن از ساعت 19:30 در سالن سینما که واقع در مجموعه فرشچیان است برای کسانی که می‌خواهند به تماشای این تئاتر بروند اجرای خود را به نمایش گذاشته‌اند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین