باید تولید را افزایش دهیم

باید تولید را افزایش دهیم

باید تولید را افزایش دهیم
21 اردیبهشت 1398, 18:46 / کد خبر:72826
مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در دیدار با اعضای شورای فرماندهی و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان طی سخنانی به دفاع از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در 4 دهه اخیر پرداخت و یادآور شد: باید فرهنگ بسیجی به‌عنوان مهم‌ترین یادگار حضرت امام (ره) در روح و جان ما جلوه‌گر شود و مواظب رفتار و گفتار خود باشیم که مبادا اشتباهات ما به‌حساب دین و انقلاب اسلامی گذاشته شود.

به گزارش اصفهان امروز، منصور یزدی‌زاده گفت: شهدا بالاترین حماسه‌ها را آفریدند و جان خود را فدای انقلاب کردند؛ ما نیز باید پاسدار آرمان‌های شهدا و ادامه‌دهنده راه آنها باشیم.

یزدی‌زاده با اشاره به شرایط فعلی کارخانه تصریح کرد: حرکت چرخ‌های صنعت؛ سودآوری و موفقیت آن مستلزم روحیه بسیجی و کار بسیجی است.

او افزود: وضعیت تولید و جایگاه فعلی ذوب‌آهن اصفهان در شان 286 شهید این مجموعه بزرگ صنعتی نیست و باید با تلاش‌های بیشتر و همدلی و تزکیه نفس، خواسته‌های شهدا را به سرانجام برسانیم.

یزدی‌زاده با اشاره به تحرکات مختلف دشمن یادآور شد: ما همواره باید مواظب دشمن و خصومت‌های آن باشیم و با تولید بیشتر و رساندن تولید شرکت به ظرفیت پیش‌بینی شده خود موفقیت‌های لازم را برای شرکت به ارمغان آوریم.

او در ادامه به گسترش فعالیت‌های ورزشی ذوب‌آهن خصوصا ورزش کارگری اشاره کرد و خواستار اصلاح لازم در مسائل ورزشی و برقراری پیوند باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت با کارکنان و خانواده‌های آنها شد.

در ادامه این جلسه حمیدرضا محمدی فشارکی فرمانده بسیج مقاومت ناحیه سپاه ناحیه لنجان نیز ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا و خصوصا شهدای ذوب‌آهن گفت: حضور در جمع بسیجیان ذوب‌آهن و مدیرعامل بسیجی آن را مایه افتخار خود و تابلویی از موفقیت‌های کشور می‌دانم.

او یادآور شد: چنین جلساتی امیدبخش و چاره‌ساز مشکلات جامعه و این شرکت است و بسیج و سپاه لنجان نیز در بالاترین توان، حامی ذوب‌آهن و مدیریت و کارکنان آن است.

در ادامه چند نفر از فرماندهان حاضر اهم فعالیت‌های تحقیقاتی و اجرایی بسیجیان شرکت در خط تولید را بیان نمودند. در پایان این جلسه مشترک، به پاس زحمات و حمایت‌های مدیرعامل ذوب‌آهن از بسیج و حرکت در جهت افزایش تولید و اشتغال در ذوب‌آهن، لوح تقدیر بسیج کارگری استان اصفهان به او اهدا شد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین