آران و بیدگل در وضعیت هشدارِ کرونا قرار دارد

آران و بیدگل در وضعیت هشدارِ کرونا قرار دارد

آران و بیدگل در وضعیت هشدارِ کرونا قرار دارد
23 تیر 1399, 10:23 / کد خبر:731082
فرماندار آران و بیدگل ضمن تاکید بر لزوم تغییر سبک زندگی مردم با شیوع کرونا گفت: آران و بیدگل در وضعیت هشدارِ کرونا قرار دارد.

اسماعیل بایبردی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به گسترش ویروس کرونا اظهار داشت: این شرایط به دلیل عادی انگاری ویروس کرونا به وجود آمده است در حالی که باید دانست که ویروس کرونا خطرات مخصوص به خود را دارد.

وی برگزاری مراسمات عزا و عروسی را در گسترش ویروس کرونا موثر دانست و افزود: لازم است تا از وقوع چنین اجتماعاتی جلوگیری شود و حتما از ماسک استفاده شود چراکه استفاده از آن تاثیر خود را به خوبی نشان داده و بر همین اساس استفاده از آن اجباری است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن تاکید بر مراقبت و نظارت همه جانبه به منظور مبارزه کارآمد با ویروس کرونا ابراز داشت: عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، عدم استفاده از ماسک و حضور بیش از حد در اجتماعات عواملی است که در شیوع ویروس کروا بیش از پیش تاثیر داشته است.

وی ضمن تاکید بر تداوم کسب و کار و فعالیت اقتصادی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی گفت: شهروندان لازم است تا سبک زندگی خود را با شیوع ویروس کرونا تغییر دهند و بر همین اساس ارائه آموزش‌های لازم از راه‌های گوناگون بیش از پیش احساس می‌شود.

بایبردی وضعیت آران و بیدگل را وضعیت هشدار دانست و تصریح کرد: با توجه به این شرایط و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آرامستان‌ها تعطیل شده و برگزاری هرگونه مراسم ترحیم، عروسی و دیگر تجمعات در اماکن مسقف و غیرمسقف ممنوع است.

وی ضمن درخواست از مشارکت تمامی نهادهای اجرایی، نیروهای مسلح، بسیج، دادستانی و دادگستری برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد: لازم است تا تمامی نهادها همکاری مستمر خود را در راستای اجرای تصمیمات ستاد ملی، استانی و شهرستانی ستاد مقابله با کرونا و نظارت بر آن داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱، شماره 4354 ؛ 01 خرداد 1401
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین