مشکل آنتن‌دهی تلفن‌همراه در "تیران‌وکرون" باید برطرف شود

مشکل آنتن‌دهی تلفن‌همراه در "تیران‌وکرون" باید برطرف شود

مشکل آنتن‌دهی تلفن‌همراه در "تیران‌وکرون" باید برطرف شود
20 شهریور 1399, 10:10 / کد خبر:736876
نماینده مردم نجف‌آباد و تیران‌وکرون درمجلس شورای اسلامی گفت: در شهرستان تیران‌وکرون که ۷۰ درصدشان روستایی هستند با مشکل عدم آنتن‌دهی موبایل در روستاهای آن روبه‌رو هستیم؛ باید به شکلی برنامه‌ریزی شود که آنها هم از شبکه شاد بهره‌مند شوند.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به بازگشایی مدارس اظهار داشت: ما اصلی داریم که آن را مقام معظم رهبری بیان کردند و فرمودند، هر آنچه که ستاد کرونا تصمیم بگیرد من به نوبه خود آن را انجام می‎دهم؛ بنابراین باید تابع ستاد کرونا باشیم.

وی افزود: به دلیل وضعیت قرمز شهرستان نجف‌آباد، این شهرستان مدارس آن یک هفته دیرتر برگزار می‌شود و در روستاها به دلیل کم بودن تعداد دانش‌آموزان سر کلاس حضور فیزیکی است.

نمانیده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در شهرستان تیران و کرون که 70 درصدشان روستایی هستند با مشکل عدم آنتن‌دهی موبایل در روستاهای آن روبه‌رو هستیم، بنابراین باید به شکلی برنامه‌ریزی شود که آنها هم از تحصیل باز نمانند؛ آموزش و پرورش با کمک وزارت ارتباطات قول‌هایی برای تأمین اینترنت شاد داده‌اند.

وی با اشاره به این‌که "بیشتر روستاها درحال پیوستن به حداقل سرعت 3G هستند" خاطرنشان کرد: در هفته گذشته با سرپرست ارتباطات استان اصفهان جلسه‌ای برای تقویت اینترنت روستایی برگزار کردیم تا روستاها در اسرع وقت مجهز شوند، البته بیشتر روستاها به اینترنت پر سرعت مجهز هستند تنها چند روستا هستند که آن‌ها هم به زودی متصل می‌شوند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱، شماره ؛ 03 خرداد 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین