۱۶۶ پلوپز توسط مردم خیر اردستان به سیل زدگان کشور اهداء شد

۱۶۶ پلوپز توسط مردم خیر اردستان به سیل زدگان کشور اهداء شد

۱۶۶ پلوپز توسط مردم خیر اردستان به سیل زدگان کشور اهداء شد
8 مرداد 1398, 22:35 / کد خبر:73753
اردستان-رئیس کمیته امداد امام خمینی اردستان گفت: تعداد ۱۶۶ دستگاه پلوپز به ارزش ۳۳۲ میلیون ریال توسط مردم خیر اردستان به سیل زدگان واگذار شده است.

ابوالقاسم صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مردم نیکوکار و نوع دوست کشورمان به هنگام بروز حوادث غیر مترقبه با اهدای کمکهای نقدی و  غیرنقدی خود بهترین صحنه های انسانیت را خلق می کنند.

وی افزود: کمکهای مردم کشورمان به افراد سیل زده روح کمک به هم نوع را در کشور زنده کرده است  و در این راستا نباید از کمک خیران هم غافل شویم که در این زمینه  پای کار آمدند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اردستان گفت: این اقدام مردم و به خصوص خیران برخاسته از فرهنگ نوع دوستی و کمک رسانی به هموطنان و مردم آسیب دیده در کشور اسلامی است.

صادقی افزود: این اداره علاوه بر کمک رسانی به مددجویان تحت پوشش خود در مواقع بحرانی به کمک هم وطنان خود می شتابد و کمکهای جمع آوری شده را صرف تامین نیازهای معیشتی و مسکن مردم در مناطق سیل زده می کند.

وی تصریح کرد: تعداد ۱۶۶ دستگاه پلوپز به ارزش ۳۳۲ میلیون ریال  توسط مردم خیر اردستان به همین منظور به این کمیته اهداء و واگذار شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین