سانحه رانندگی در نایین یک کشته و ۵ مصدوم بر جا گذاشت

سانحه رانندگی در نایین یک کشته و ۵ مصدوم بر جا گذاشت

سانحه رانندگی در نایین یک کشته و ۵ مصدوم بر جا گذاشت
11 مرداد 1398, 12:55 / کد خبر:73814
واژگونی یک دستگاه خودرو سواری در محور ارتباطی نائین - اصفهان پنج مصدوم و برخورد مینی بوس با موتورسیکلت یک کشته بر جا گذاشت.

رضا عباسی رئیس اورژانس نائین روز جمعه در گفت و گو با ایرنا زمان وقوع اولین حادثه رانندگی را شامگاه روز پنجشنبه  اعلام  و اضافه کرد: مصدومان  این حادثه شامل چهار زن و یک مرد  با ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان حشمتیه نائین منتقل شدند.

همچنین در این روز برخورد یک دستگاه مینی بوس با موتور سیکلت در راه روستایی نایین به بنوید یک کشته داشت.

 علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

واژگونی خودرو یکی از چالش‌های اساسی و دنباله دار محورهای کویری ایران  و استان اصفهان سالانه میلیاردها ریال به اقتصاد ملی  وارد می‌کند.
در زمان حاضر ۲ هزار و ۴۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۵ هزار و ۴۰۰ کیلومتر بزرگراه و ۲۳ هزار و ۸۰۰ کیلومتر راه اصلی در کشور وجود دارد و همچنین حدود ۴۷ هزار و ۲۶۳ کیلومتر مربع از مساحت ایران در زمره بیابان و کویر به ویژه در مرکز کشور قرار می‌گیرد.
استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شامل ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزاد راه است.
این در حالی است که سالانه ۱۷ هزار نفر در اثر سوانح جاده‌ای به خصوص در جاده‌های کویری کشور جان خود را از دست می‌دهند و ۲۵۰ هزار نفر نیز مصدوم می‌شوند.
فوریت‌های پزشکی شهرستان نائین با برخورداری از ۶ پایگاه، یک اتاق فرمان مشترک با شهرستان خور و ۴۲ نفر تکنسین و امدادگر به صورت ۲۴ ساعته خدمات به مصدومان و بیماران اورژانسی ارائه می‌کند.

شهرستان نائین با بیش از ۳۹ هزار نفر جمعیت در ۱۴۰ کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین