روزبه حصاری بازیگر فصل چهارم «بچه مهندس» شد

روزبه حصاری بازیگر فصل چهارم «بچه مهندس» شد

روزبه حصاری بازیگر فصل چهارم «بچه مهندس» شد
2 مهر 1399, 10:34 / کد خبر:738542
تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس» درباره آخرین وضعیت ساخت فصل چهارم این مجموعه و حضور قطعی روزبه حصاری در این فصل سخن گفت.
سال ۹۶ بود که فصل اول «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری، نویسندگی حسن وارسته و تهیه‌کنندگی سعید سعدی  کلید خورد و در رمضان سال ۹۷ روی آنتن شبکه دو سیما رفت.
 
این مجموعه، داستان یک پرورشگاه را با حضور کودکان به تصویر کشید و فصل دوم سریال با نوجوانی شخصیت اصلی روی آنتن رفت.
 
فصل سوم «بچه مهندس» این شانس را داشت که مانند فصل اول در ماه رمضان روی آنتن برود اگرچه تهیه‌کننده در گفتگویی اعلام کرده بود که ممکن است به دلیل رساندن سریال به آنتن نقصان‌هایی در کار ایجاد بشود.
 
فصل سوم این سریال جوانی جواد جوادی با بازی روزبه حصاری را به تصویر کشید و همزمان با آغاز ماه رمضان ۹۹ در ۴۰ قسمت روی آنتن تلویزیون رفت.
 
در زمان پخش فصل سوم این مجموعه و پس از آن گمانه‌زنی‌هایی برای تولید فصل چهارم آن شده بود که در نهایت خبر رسید فصل چهارم این مجموعه قرار است به نگارش دربیاید.
 
حال سعید سعدی تهیه‌کننده مجموعه «بچه مهندس» در گفتگو با صبا درباره آخرین خبرها از تولید فصل چهارم این مجموعه اظهار کرد: تاکنون حدود ۱۰ قسمت از این سریال به مرحله نگارش درآمده است و اگر به لحاظ محتوا تایید شود، می‌توانیم کار را آغاز کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه تقریبا پیش تولید فصل چهارم «بچه مهندس» آغاز شده است، گفت: در حال پیگیری کارها هستیم تا در اولین فرصت تولید فصل چهارم را آغاز کنیم.
 
تهیه‌کننده «بچه مهندس» درباره انتخاب عوامل پشت دوربین فصل جدید بیان کرد: تغییراتی در اوایل پشت دوربین خواهیم داشت اما علی غفاری همچنان کارگردانی فصل چهارم را برعهده خواهد داشت.
 
سعدی در پایان درباره حضور بازیگران فصل گذشته در فصل جدید این مجموعه مطرح کرد: روزبه حصاری قطعا در فصل چهارم این مجموعه حضور خواهد داشت. برخی از بازیگران فصل‌های گذشته در فصل چهارم نیز حضور دارند و همچنین بازیگران جدیدی نیز اضافه خواهند شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱، شماره 4388 ؛ 12 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین