پالایشگاه اصفهان در توزیع سوخت مازوت دخل و تصرفی ندارد

پالایشگاه اصفهان در توزیع سوخت مازوت دخل و تصرفی ندارد

پالایشگاه اصفهان در توزیع سوخت مازوت دخل و تصرفی ندارد
20 دی 1399, 09:57 / کد خبر:748077
سخنگوی پالایشگاه اصفهان با بیان اینکه این مجموعه تنها مازوت را تولید می کند، گفت: پالایشگاه اصفهان مازوت تولیدی خود را به شرکت توزیع پخش فراورده های نفتی تحویل می دهد و هیچ دخل و تصرفی در توزیع ندارد.
محمدصادق حاجیان، در خصوص میزان تولید مازوت پالایشگاه اصفهان، اظهار کرد: پالایشگاه اصفهان مازوت تولیدی خود را به شرکت توزیع پخش فراورده های نفتی تحویل می دهد و هیچ دخل و تصرفی در توزیع ندارد.
وی با بیان اینکه حدود ۲۰ تا ۲۲ درصد نفت خام دریافتی بعد از تصفیه تبدیل به مازوت می شود، تاکید کرد: پالایشگاه تنها، تولیدکننده مازوت است و این محصول جزو پنج فراورده اصلی است که باید به طور کامل در اختیار شرکت پخش فراورده های نفتی قرار گیرد و تکلیف این فراورده مازوت را شرکت پخش روشن می کند.
سخنگوی پالایشگاه اصفهان با بی اطلاعی از وضعیت پخش یا صادرات سوخت مازوت در اصفهان، گفت: به صورت غیررسمی شنیده می شود که فراورده مازوت صادر می شود، اما اطلاع دقیقی از کم و کیف آن ندارم.
وی همچنین درباره محدودیت تحویل گاز به صنایع، گفت: پالایشگاه اصفهان کماکان از سوخت گاز استفاده می کند و گاز این مجموعه به طور کامل تامین می شود و از سوخت مازوت استفاده نمی کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین