فرماندار اردستان: پرونده کارخانه تعطیل‌شده فرش به دیوان عدالت اداری رسید

فرماندار اردستان: پرونده کارخانه تعطیل‌شده فرش به دیوان عدالت اداری رسید

فرماندار اردستان: پرونده کارخانه تعطیل‌شده فرش به دیوان عدالت اداری رسید
29 دی 1399, 08:57 / کد خبر:748722
فرماندار شهرستان اردستان گفت: دیوان عدالت اداری درخواست ماده ۱۴۷ مسئول شرکت فرش اردستان را در خصوص بررسی مجدد پرونده را پذیرفت و در حال رسیدگی در دیوان عدالت اداری است.
 این  خبرگزاری در گزارشی تحت عنوان "ماجرای پلمب بزرگ‌ترین کارخانه فرش خاورمیانه / کارخانه‌ای با 160 میلیون تومان بدهی‌ + فیلم" به واکاوی تعطیلی بزرگترین کارخانه فرش خاورمیانه در اردستان پرداخت که واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشت.
فرماندار شهرستان اردستان از این رو نسبت به این خبر واکنش نشان داد؛ حمیدرضا تاملی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، در اردستان اظهار داشت: درخصوص این شرکت فرش و مشکلاتی که این سرمایه گذار داشت در چهارشنبه هفته  گذشته کمیته تخصصی ستاد تسهیل کشور در وزارت صنعت و معدن تشکیل شد.
وی افزود: اینجانب هم در این جلسه حضور داشتم و نمایندگان بانک عامل مربوط به این شرکت نیز حضور داشتند و در آنجا با پیگیری‌هایی که انجام شد با همراهی بانک مقرر شد هیئت مدیره بانک مصوبات لازم را در خصوص تقسیط بدهی ریالی و ارزی این شرکت را صادر کند تا این موضوع یک فرصتی را ایجاد کند تا بتوانیم  سرمایه‌گذاران و خریداران احتمالی جدید در قالب خرید اقساطی  آنجا بتوانند به یک توافقی برسیم.
فرماندار اردستان گفت: تأمین اجتماعی هم سماجت و اصرار بر کار خود دارد و در فرآیندی که انجام داده است هیچگونه تقصیر و  عذری را تمکین نکرده است و در خصوص پیگیری‌های قضایی هم ورود مقامات قضایی، دیوان عدالت اداری درخواست ماده 147 مسئول شرکت را در خصوص بررسی مجدد پرونده را پذیرفت و در حال رسیدگی در دیوان عدالت اداری است.
وی ابراز داشت: مشکلاتی که برای این کارخانه فرش در سال‌های 87 تا 90 به وجود آمده و موجب تعطیلی این  کارخانه شده بود توسط صاحب آن با پخش فیلمی از خود در فضای مجازی واکنش مسئولان کشوری را در برداشت که در این رابطه معاون اول رئیس جمهوری، وزیر کار و دادستان کل قوه قضائیه دستور پیگیری داده بودند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین