بستری ۱۲ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان

بستری ۱۲ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان

بستری ۱۲ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان
24 بهمن 1399, 16:10 / کد خبر:751222
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی ۱۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با مهر، با اشاره به مراجعه ۱۳۱ هزار و ۵۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۴۶۱ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.
وی با اشاره به بستری ۱۲ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۱۱ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۴ و حداکثر سن آنها ۹۲ سال بوده است، ابراز داشت: هر ۱۲ نفر بستری شده اهل شهرستان کاشان بوده‌اند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۸۸ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۸۱ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و هفت نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
مروجی از بستری ۲۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۱۷ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و سه نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته دو بیمار مبتلا به کرونا که دو مرد ۵۵ و ۶۶ ساله بودند در منطقه کاشان جان خود را از دست دادند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۱۱ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: با احتساب آمار جدید تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با تست PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۳ هزار و ۸۵۷ مورد افزایش یافت.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین