برپایی بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

برپایی بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

برپایی بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان
2 اسفند 1399, 16:20 / کد خبر:751979

محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین المللی استان از فردا میزبان بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از پایگاه خبری شرکت نمایشگاه‌ های بین المللی استان، در این نمایشگاه ۱۵۱ شرکت و موسسه فعال حوزه فرش از استان‌های اصفهان، تهران، یزد، قم، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، فارس و گلستان در ۱۲ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی محصولات شان را عرضه می‌کنند.
تولیدکنندگان، فروشندگان، طراحان و نقاشان فرش دستباف در کنار فعالان حوزه رنگرزی و ریسندگی و تولید کرک و پشم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
از جمله این رویداد‌ها برگزاری جلسه کمیته فرش دستباف اصفهان با رویکرد توسعه صادرات، بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های صادراتی استان اصفهان در نمایشگاه اکسپو دوبی، برندسازی و افزایش فروش فرش دستباف با تکیه بر ابزار‌های نوین، نشست تخصصی کاربرد هنر در ارتباطات و نشست هم‌اندیشی مشترک صادرکنندگان فرش دستباف و صنایع دستی به شمار می‌رود که نقش تاثیرگذاری در تبیین نقشه راه حوزه فرش دستباف اصفهان و سراسر کشور ایفا می‌کند.
علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه با رعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ روز‌های سوم تا هشتم اسفند به محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین