گازرسانی به منطقه انارک اجرایی شده است

گازرسانی به منطقه انارک اجرایی شده است

گازرسانی به منطقه انارک اجرایی شده است
4 اسفند 1399, 16:56 / کد خبر:752175
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: گازرسانی به منطقه انارک در شرق اصفهان با استفاده از سی ان جی آغاز شده و تاکنون ۸۰۰ مشترک از این نعمت بهره مند شده‌اند.

سید مصطفی علوی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به گازرسانی به منطقه انارک در شرق اصفهان اظهار داشت: این طرح از شش ماه گذشته در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده است.

وی افزود: در حال حاضر گازرسانی به صورت سی ان جی در چهار شهر و سه روستای شرق استان اصفهان اجرایی شده است.


استفاده ۸۰۰ مشترک از نعمت گاز در انارک

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر ۸۰۰ نفر در این مناطق اشتراک مصرف گاز را دریافت کرده‌اند، ابراز داشت: علمک‌های گاز برای این افراد نصب شده و از مهر ماه از نعمت گاز بهره مند شده‌اند.

وی با بیان اینکه چوپانان، چاه ملک و قادر آباد نیز در این طرح از نعمت گاز بهره مند شدند، ادامه داد: برای دو روستای جعفرآباد و ابراهیم آباد نیز در سال ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی برای گازرسانی را در دستور کار داریم.


استفاده از گاز فشرده برای گازرسانی به انارک

علوی با بیان اینکه برای بهره برداری از طرح گازرسانی به شرق استان تاکنون ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است، ابراز داشت: در این طرح گاز را فشرده کرده و به صورت سی ان جی در شبکه مصرف خانگی این شهرستان تزریق می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تهیه گاز فشرده پروژه‌ای سخت و حساس است، گفت: از این رو از شهروندان درخواست داریم گاز توزیع شده را آنطور که در برنامه ریزی مصرف در نظر گرفته شده است، مورد استفاده قرار دهند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱، شماره 4388 ؛ 12 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین