محمود احمدی نژاد افشاگری می‌کند؟

محمود احمدی نژاد افشاگری می‌کند؟

محمود احمدی نژاد افشاگری می‌کند؟
13 اسفند 1399, 15:38 / کد خبر:753021
ناصر قوامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره رفتار‌های اخیر احمدی نژاد گفت: محمود احمدی‌نژاد این روز‌ها باز هم کار‌های عجیبی می‌کند و حرف‌هایی می‌زند که قابل تامل است. به نظرم الان که این شخص چنین کار‌هایی می‌کند حامیان آن روز‌های احمدی‌نژاد باید امروز مسئولیت کارهایش را قبول کنند. البته متاسفانه اصولگریان به مردم حق سوال کردن نمی‌دهند و منظورشان این است که فقط برابر خدا پاسخگو هستند.
به گزارش اعتمادآنلاین، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: این در حالی است که اصولگرایان از مشکلات کشور سوءاستفاده کرده و مدام می‌گویند اصلاح‌طلبان باید پاسخگوی شرایطی باشند که در زمان دولت روحانی برای مردم رقم خورد. اصولگرایان حتی در دوره دوم احمدی‌نژاد هم با همه حرف و حدیث‌های انتخابات ۸۸، تمام‌قد از دولت او پشتیبانی کردند که به همین دلیل باید خودشان را در قبال رفتار‌های حاشیه‌ساز مسئول بدانند.

ناصر قوامی در پایان گفت: سکوت اصولگرایان و همه مدعیان انقلابی‌گری در قبال گفتار و رفتار ضرررسان احمدی‌نژاد یک پیام روشن دارد. آن پیام روشن هم این است که به دلیل موضوعی که فعلاً سرپوشیده مانده، از افشاگری احتمالی احمدی‌نژاد هراس دارند و به همین خاطر چاره‌ای جز سکوت برایشان نمی‌ماند، چون صحبت اصولگرا‌ها در مورد جدی نگرفتن احمدی‌نژاد صحبت قابل قبولی نیست.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین