چرا بقایی و مشایی بیرون از زندان هستند؟

چرا بقایی و مشایی بیرون از زندان هستند؟

چرا بقایی و مشایی بیرون از زندان هستند؟
2 مهر 1398, 09:40 / کد خبر:75498
وکیل مدافع حمید بقایی، معاون اجرایی محمود احمدی نژاد در دولت دهم درارتباط با اخبار بازنگشتن بقایی و مشایی به زندان پس از مرخصی شب قدر، می‌گوید که هردو به خاطر بیماری هنوز به زندان بازنگشته‌اند.

پایگاه خبری انصاف نیوز: وکیل مدافع حمید بقایی، معاون اجرایی محمود احمدی نژاد در دولت دهم درارتباط با اخبار بازنگشتن بقایی و مشایی به زندان پس از مرخصی شب قدر، می‌گوید که هردو به خاطر بیماری هنوز به زندان بازنگشته‌اند.

در روزهای اخیر یک عکس و یک خبر مبنی بر اینکه حمید بقایی و اسفندیار رحیم مشایی، دو مقام اجرایی دولت دهم که در حال گذراندن محکومیت خود در زندان هستند، از مرخصی شب‌های قدر به بعد به زندان بازنگشته‌اند، در فضای مجازی منتشر شد.

مهران عبدالله پور، وکیل دادگستری درارتباط با عکس مربوط به بقایی به همراه خانواده‌اش گفت: آن عکس را من ندیدم و احتمال دارد عکس قدیمی باشد. به هرصورت ایشان به علت سکته‌ای که کرده بود هنوز در حال مراجعه است و مرخصی استعلاجی دارند. مرتب به مراکز پزشکی سر می‌زنند و حدود ده روز در بیمارستان بوده‌اند.

او درارتباط با اینکه در خبرها گفته شده بود اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر ریاست جمهوری دولت دهم نیز پس از مرخصی شب‌های قدر به زندان بازنگشته گفت: درباره‌ی آقای مشایی از وکیلشان بپرسید بهتر است اما تا آنجایی که می‌دانم آقای مشایی هم در بیمارستان‌اند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4351 ؛ 28 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین