سیدصالحی: سپاهان در دربی از تجربه خود سود برد

تمرکز بیشتر و اشتباه کمتر، رمز بقای ذوب‌آهن در لیگ

سیدصالحی: سپاهان در دربی از تجربه خود سود برد

سیدصالحی: سپاهان در دربی از تجربه خود سود برد
4 مرداد 1400, 13:45 / کد خبر:767566
بازیکن سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: در شهرآورد اصفهان ذوب‌آهن تا دقیقه ۳۰ نیمه نخست موقعیت‌های گلزنی زیادی روی دروازه سپاهان خلق کرد اما سپاهان با استفاده از تجربه و سرعت بیشتر بازیکنان خود توانست به گل برسد.

سیدمهدی سیدصالحی درباره نتایج هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال و ادامه رقابت پرسپولیس و سپاهان برای کسب مقام قهرمانی این مسابقات اظهار داشت: به دلیل غیبت امید عالیشاه در ترکیب پرسپولیس تحرک خط حمله این تیم در نیمه نخست بازی با تراکتور کمتر شده بود اما با تغییراتی که یحیی گل‌محمدی در نیمه دوم در ترکیب پرسپولیس انجام داد این تیم موفق شد 3 امتیاز این دیدار را کسب کند. از طرف دیگر دست فیروز کریمی در تراکتور خالی است و ساختار دفاعی این تیم برابر پرسپولیس متزلزل نشان داد.

وی افزود: در شهرآورد اصفهان نیز ذوب‌آهن تا دقیقه 30 نیمه نخست موقعیت‌های گلزنی زیادی روی دروازه سپاهان خلق کرد اما سپاهان با استفاده از تجربه و سرعت بیشتر بازیکنان خود توانست به گل برسد.

بازیکن سابق تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: در نیمه دوم نیز ذوب‌آهن چیزی برای از دست دادن نداشت و تمام تلاش خود را برای برگرداندن روند بازی به سود خود انجام داد اما زمانی که نتوانست پنالتی خود را تبدیل به گل کند، سپاهان بار دیگر به بازی مسلط شد.

سیدصالحی گفت: هم پرسپولیس و هم سپاهان تمام تلاش خود را برای کسب 3 امتیاز انجام دادند تا سرنوشت قهرمانی لیگ برتر به هفته پایانی کشیده شود.

وی اضافه کرد: در پایین جدول نیز سایپا مقابل آلومینیوم اراک بازی قابل قبولی انجام داد‌، همان‌طور که هفته گذشته مقابل گل‌گهر بازی خوبی انجام داده بود. هم‌اکنون ذوب‌آهن تنها با یک گل اختلاف بالاتر از سایپا در رده چهاردهم جدول ایستاده و هر تیمی که بتواند تمرکز بیشتر و اشتباهات کمتری در بازی آخر خود داشته باشد و بتواند 3 امتیاز بازی خود را کسب کند شانس بیشتری برای بقا در لیگ برتر دارد.

به گزارش تسنیم، هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جمعه هشتم مردادماه برگزار می‌شود که در این هفته، سپاهان مهمان استقلال و پرسپولیس مهمان پیکان است.

همچنین در کورس بقا در لیگ برتر ذوب‌آهن میزبان مس رفسنجان است و سایپا باید در خانه تراکتور به میدان برود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین