یک معلم در آستانه بازنشستگی خودکشی کرد

یک معلم در آستانه بازنشستگی خودکشی کرد

یک معلم در آستانه بازنشستگی خودکشی کرد
6 مرداد 1400, 12:22 / کد خبر:767886
یک معلم در شهر انارک نائین خودکشی کرد.
رحمت الله رضایی، رئیس آموزش و پرورش نائین با تأیید خبر خودکشی یک معلم در شهر انارک نائین به ایمنا گفت: روز جمعه گذشته خبر درگذشت این معلم گزارش شد.
    وی با اظهار تأسف از این اتفاق، افزود: او یکی از معلمان بسیار خوب شهر انارک و در آستانه بازنشستگی بود که سال گذشته هم خدمت اضافه داشت و در مجموع ۳۱ سال در آموزش و پرورش استان اصفهان سابقه فعالیت داشت.
    رئیس آموزش و پرورش نائین تصریح کرد: وی دبیر بسیار خوب، با اخلاق و در حال حاضر معاون یکی از مدارس شهرستان انارک بود که هیچ مشکل یا ادعای صنفی هم نداشته و رابطه خوبی با دیگر همکاران خود داشته است.
    رضایی با بیان این که این معلم هیچ مشکل خاصی نداشته است، ادامه داد: او مشکل مالی یا اقتصادی نداشته و مسکن و حقوق مناسب داشته است.
    وی با اشاره به غیر قابل باور بودن این اتفاق گفت: ظواهر امر نشان می‌دهد که این موضوع خودکشی بوده و پرونده این اتفاق در حال بررسی در مراجع قضائی است و باید اجازه دهیم مراحل خود را طی کند.
    رئیس اداره آموزش و پرورش نائین  افزود: در حال حاضر نمی‌توان اظهار نظر قطعی درباره علت این اتفاق داشت و از دلایل این موضوع اطلاع خاصی در دست نیست.
    وی ضمن تسلیت درگذشت این همکار فرهنگی، تصریح کرد: نامبرده سابقه هیچ خواسته یا مطالبه صنفی ندارد و  این فرد حتی روابط حسنه‌ای با مجموعه آموزش و پرورش داشته است. منشأ این اتفاق هیچ ارتباطی به امور وی در رابطه با آموزش و پرورش ندارد.
                                کد خبر 510302
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره ۴۳۵۰ ؛ 27 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین