آمار کرونا کاشان ۲۸ مرداد؛ ۶ فوتی و ۶۳ ابتلای جدید

آمار کرونا کاشان ۲۸ مرداد؛ ۶ فوتی و ۶۳ ابتلای جدید

آمار کرونا کاشان ۲۸ مرداد؛ ۶ فوتی و ۶۳ ابتلای جدید
28 مرداد 1400, 15:26 / کد خبر:770266
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۶ نفر اهل کاشان هستند و شش مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.
سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۲۲۳ هزار و ۵۲۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۴ هزار و ۲۰۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌اند که ۵۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد پنج نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۴۶ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۰ سال و حداقل آن ۳۱ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل ۱۲ بیمار جدید بستری شده‌اند.
وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۸۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۶۸۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۲۲ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: ۷۶ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستان‌های شهرستان کاشان تحت درمان هستند.
وی افزود: شش مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۹۹ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۳۶ هزار و ۳۱۶ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.‌
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین