حسین اسماعیل احمدی شهردار زرین شهر شد

حسین اسماعیل احمدی شهردار زرین شهر شد

حسین اسماعیل احمدی شهردار زرین شهر شد
15 شهریور 1400, 09:04 / کد خبر:772546
رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت: پس از بررسی برنامه‌های منتخبان شهرداری و بر اساس معیارهای مد نظر اعضاء شورای شهر، حسین اسماعیل احمدی با کسب رأی اعتماد از اعضا شورای اسلامی زرین شهر به عنوان شهردار انتخاب شد.

علی سلیمیان در جمع خبرنگاران انتخاب شهردار را یکی مهم‌ترین وظیفه شوراهای اسلامی شهر دانست و اظهار کرد: پس از برگزاری انتخابات و با مشخص شدن منتخبان مردم در ششمین دوره شورای اسلامی زرین شهر و پیش از آغاز فعالیت رسمی این دوره شورا، منتخبان مردم زرین شهر در پارلمان شهری با برگزاری جلسات غیر رسمی فعالیت خود را برای انتخاب شهردار زرین شهر آغاز کردند.

رئیس شورای اسلامی زرین شهر افزود: با توجه به اهمیت نقش شهردار و نگاه به این مهم که انتخاب فردی مناسب به عنوان شهردار، با وجود تمامی محدودیت‌ها می‌تواند شرایط را برای کاهش معضلات یک شهر فراهم کند، روند بررسی و انتخاب شهردار بعد از تحلیف و آغاز به کار رسمی شورای اسلامی زرین شهر نیز ادامه یافت.

وی تصریح کرد: مرحله بررسی نامزدهای تصدی سمت شهردار زرین شهر با دعوت از ۲۱ گزینه‌ی بومی و غیر بومی آغاز و آن‌ها برای مصاحبه به صحن شورا دعوت شدند تا پس از دریافت برنامه‌ها، منتخبان مردم زرین شهر بتوانند گزینه نهایی شهرداری را انتخاب و معرفی کنند.

وی با اشاره به معیارهای شورای اسلامی زرین شهر در انتخاب شهردار این شهر، اضافه کرد: شهرداری یک نهاد اجرایی است، از این رو شخصی که برای این سمت انتخاب می‌شود، باید فردی انقلابی، مردمی، جهادی، متعهد، دارای تخصص و سابقه مدیریتی باشد از طرفی این فرد باید بتواند با بر قرای ارتباطات و تعاملات استانی و کشوری مشکلات پیش روی شهر را یکی پس از دیگری مرتفع سازد.

سلیمیان عنوان کرد: شهردار باید یک مدیر شایسته بوده و در زمینه اجرایی عملکرد قوی داشته باشد همچنین مباحثی چون شفافیت در عملکرد، ارتباط با نخبگان، معتمدین و مساجد را سرلوحه امور خود قرار داده و با استفاده از ظرفیت نیروهای بومی و مدرک تحصیلی مرتبط به سمت در مسیر توسعه و آبادانی خطه طلایی ایران گام بردارد.

رئیس شورای اسلامی زرین شهر خاطرنشان کرد: پس از بررسی برنامه‌ها و بر اساس معیارهای مطرح شده حسین اسماعیل احمدی با کسب رأی اعتماد از اعضا شورای اسلامی زرین شهر به عنوان شهردار انتخاب شد.

وی یادآور شد: اسماعیل احمدی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری بوده و ۲۴ سال سابقه شغلی مرتبط با مدیریت شهری را در کارنامه خود دارد.

سلیمیان گفت: از دیگر سوابق وی می‌توان به شهردار منطقه ۳ خمینی شهر به مدت سه سال، شهردار طالخونچه به مدت ۱۲ سال، شهردار کرکوند به مدت ۲ سال و قائم مقام و معاون اداری مالی سازمان همیاری شهرداری‌های استان اصفهان اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره ؛ 30 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین