حذف دیوار های بتونی اتوبان ذوب آهن

حذف دیوار های بتونی اتوبان ذوب آهن

حذف دیوار های بتونی اتوبان ذوب آهن
18 آبان 1398, 12:00 / کد خبر:77287
دیوار های بتونی اتوبان ذوب آهن محدوده شهر فلاورجان برداشته می شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،مدیر کل راهداری و حمل ونقل استان ، در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی شهرستان فلاورجان گفت: دیوار های بتونی اتوبان ذوب آهن سبب شده این شهرستان دیده نشود و جلوی زیبایی شهر را نیز گرفته است.
مهدی خضری افزود: از ابتدای دی امسال این دیواره های نازیبا در مسیر 19 کیلومتری اتوبان ذوب آهن با اعتبار اولیه 50 میلیارد ریال حذف می شودو جای خود را به نرده می دهد .
وی همچنین در بازدید از پل ارتباطی میان فلاورجان به شهر درچه که از روی رودخانه عبور می کند گفت: مرحله اول این طرح که ساخت پل بود با 40 میلیارد ریال هزینه در سال 96 به بهره برداری رسیده و مرحله دوم این پروژه که ایجاد جاده دسترسی استاندارد ، آسفالت و روشنایی است با اعتبار ی افزون بر 30 میلیارد ریال از بهمن آغاز می شودو تا اواسط سال آینده به بهربرداری می رسد.
حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید ها با اشاره به اینکه بیش از هشت طرح عمرانی راه ، در شهرستان به علت کمبود بودجه رها شده بودند گفت: پنج طرح آبنیل ، سه راهی پل امامزاده سید محمد(ع) در شهر زازران ، سه راهی ونهر ، کمربندی پیربکران و پل کلیشاد با اعتبار 100 میلیارد ریال در حال تکمیل است و تا اوایل سال آینده به بهره برداری می رسند . 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4351 ؛ 28 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین