محکومیت مالی ۳ باشگاه لیگ برتری فوتبال/ دردسر تازه برای تراکتور

محکومیت مالی ۳ باشگاه لیگ برتری فوتبال/ دردسر تازه برای تراکتور

محکومیت مالی ۳ باشگاه لیگ برتری فوتبال/ دردسر تازه برای تراکتور
17 شهریور 1400, 12:05 / کد خبر:772988
کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در جدیدترین آرای خود سه باشگاه لیگ برتری را محکوم کرد.
کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاههای مورد شکایت اعلام کرد.
*با توجه به شکایت محمد عرب نیاسر از باشگاه هوادار تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
*در پرونده شکایت هادی امینی پاک از باشگاه استقلال ملاثانی، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳۹۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۸ میلیون و ۵۰۲ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
*در پی شکایت محمد غلامزاده گماری از باشگاه فولاد خوزستان، کمیته وضعیت در خصوص دعوای خواهان به جهت عدم اعمال حق فسخ توسط وی مواجه با تکلیفی نیست و قرار رد صادر کرد.
*با توجه به شکایت مهدی جمالی از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۸۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۷ میلیون و ۴ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوای خواهان را نسبت به مابقی خواسته مردود اعلام کرد.
*در پرونده شکایت سیداحمد سیدصالحی آهی از باشگاه شهرداری آستارا، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۹ میلیون و ۸۱۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوای خواهان را به میزان ۵۰ میلیون ریال مردود اعلام کرد.
*در پی شکایت حسین گوهری از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۳۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
*با توجه به شکایت مصطفی صداقت از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۳۶ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.
*در پرونده شکایت جواد مولایی از باشگاه علم و ادب تبریز، این باشگاه به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
*در پی شکایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از باشگاه پادما یدک ایران و علی ناعم (فسخ غیرموجه)، کمیته وضعیت نسبت به دعوای خواهان مبنی بر فسخ غیرموجه و غرامت ناشی از آن قرار رد صادر و اعلام کرد.
گفتنی است، آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4351 ؛ 28 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین