احداث محور دهق به سمت میمه  در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد

احداث محور دهق به سمت میمه در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد

احداث محور دهق به سمت میمه  در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد
25 مهر 1400, 00:46 / کد خبر:777496
معاون فنی و نظارت راه روستایی استان اصفهان گفت: احداث محور دهق به سمت میمه دارای پیشرفت فیزیکی قابل توجه بوده و پیش بینی می‌شود در سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسد.
سعید خدابخشی  معاون فنی و نظارت راه روستایی استان اظهار کرد: پروژه احداث محور دهق به سمت میمه به طول تقریبی ۳۵ کیلومتر که با مشارکت خیر راهساز و به کارفرمایی خیریه امام رضا (ع) در حال انجام است، هم‌اکنون عملیات اجرایی آن تا مرحله قشر اساس و ابنیه فنی به اتمام رسیده و آماده اجرای قشر آسفالت است.  
 وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه در سال ۱۳۹۶ با هدف کاهش مسیر محور دهق  - میمه آغاز شده است و با توجه به اقدامات به عمل آمده و پیشرفت فیزیکی قابل توجه پیش‌بینی می‌شود در سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسد.  
 معاون فنی و نظارت راه روستایی استان اصفهان گفت: با احداث محور میمه به دهق بخشی از بار ترافیکی استان چهارمحال و بختیاری به نجف‌آباد – دهق – علویجه – میمه – تهران که دارای رفت و آمد شبانه روزی حجم زیادی از خودروهای سبک و سنگین است، روان‌تر می‌شود.  
 وی با بیان اینکه تا کنون مبلغ ۹۵ میلیارد ریال توسط خیر راهساز برای احداث این پروژه هزینه شده است اذعان داشت:  
۵۰ هزار تن آسفالت توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اجرا خواهد شد که بدین ترتیب احجام فنی به کار رفته در این پروژه شامل ۲۱۰ هزار مترمکعب خاکبرداری، ۴۱۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب خاکریزی، ۱۳۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب زیراساس و اساس بوده همچنین ۸۵.۴ تن آرماتوربندی و ۵ هزار و ۴۲۹ مترمکعب بتن ریزی انجام شده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱، شماره 4388 ؛ 12 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین