حضوری شدن کلاس‌های دانشگاه آزاد از ۱۵ آبان

رییس دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد؛

حضوری شدن کلاس‌های دانشگاه آزاد از ۱۵ آبان

حضوری شدن کلاس‌های دانشگاه آزاد از ۱۵ آبان
5 آبان 1400, 10:33 / کد خبر:778808
رییس دانشگاه آزاد اسلامی از حضوری شدن کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در شهرهای با وضعیت آبی از ۱۵ آبان ماه خبر داد.
به گزارش ایمنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه، به طور کلی بین ۶۰ تا ۶۵ درصد اساتید و دانشجویان این دانشگاه واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند، از حضوری شدن کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در شهرهای با وضعیت آبی از ۱۵ آبان‌ماه خبر داد.
دانشگاه آزاد به طور کامل و بر اساس کد ملی دانشجویان، آمار تزریق واکسن دانشجویان دانشگاه آزاد را در اختیار دارد؛ بر این اساس و طبق آخرین آمار، از مجموع اساتید و هیأت علمی و حق‌التدریس ۱۷ هزار و ۶۰۰ نفر دو دز واکسن و ۲۶ هزار نفر نیز دز اول واکسن را تزریق کرده اند.
رئیس دانشگاه آزاد اظهار کرد: از مجموع دانشجویان در مقطع دکترای تخصصی نیز ۴۱ درصد یک دز واکسن و ۵۹ درصد نیز دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
وی همچنین تصریح کرد: از بین دانشجویان کارشناسی نیز حدود ۱۸ درصد هنوز واکسن خود را دریافت نکرده اند که تزریق واکسن مابقی دانشجویان این مقطع نیز با هماهنگی وزارت بهداشت در حال پیگیری است.

کلاس‌های دانشگاه آزاد از ۱۵ آبان در شهرهای آبی حضوری می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه، آیا از ۱۵ آبان ماه کلاس‌های دانشگاه آزاد حضوری برگزار خواهد شد یا خیر؟ گفت: دانشگاه آزاد نحوه حضوری بودن دانشجویان در دانشگاه‌ها را مطابق با دستورالعملی که در دست تهیه است از شهرهای آبی و زرد آغاز خواهد کرد.
وی با تاکید بر اینکه، ما باید بین شهرهای قرمز و نارنجی در حوزه کرونا تفاوت قائل شویم و این مساله را مدیریت کنیم، تصریح کرد: برنامه دانشگاه آزاد در مرحله نخست شروع کلاس‌های حضوری در شهرهای آبی و زرد از ۱۵ آبان ماه خواهد بود.
طهرانچی در خصوص زمان آغاز کلاس‌های حضوری مقطع تحصیلات تکمیلی نیز توضیح داد: حضور دانشجویان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در شهرهای آبی به صورت کامل خواهد بود، اما در شهرهای زرد تنها شاهد حضور دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی از ۱۵ آبان ماه خواهیم بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱، شماره 4386 ؛ 09 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین