آمار کرونا اصفهان ۱۱ آبان؛ ۱۷ فوتی و ۴۸۱ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۱۱ آبان؛ ۱۷ فوتی و ۴۸۱ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۱۱ آبان؛ ۱۷ فوتی و ۴۸۱ ابتلای جدید
11 آبان 1400, 13:15 / کد خبر:779719
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۴۸۱ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۱۹۱ هزار و ۵۳۱ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۱۷ هزار و ۶۴۷ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸۱ نفر گزارش شده است و تعداد کل بستری شده در بیمارستان به علت کرونا از ابتدا تاکنون ۱۷۷ هزار و ۴۲۴ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: همچنین تعداد ۱۶ هزار و ۵۸۴ نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

وی ادامه داد: تعداد ۱۷۷ هزار و ۴۲۴ نفر نیز تعداد کل بستری شدگان کرونا از از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بهبود یافتگان نیز ۱۱۹ هزار و ۱۴۷ نفر اعلام شده است.

سلطانیان با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۱۸۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، افزود: از این تعداد ۲۰۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار تعداد کل بهبود یافتگان از از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۱۹ هزار و ۱۴۷ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۲۵۶ نفر بوده است.

وی تاکید کرد: همچنین آمار مرگ و میر بیماران مشکوک و قطعی به کرونا در طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان ۱۷ نفر گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱، شماره ؛ 03 خرداد 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین