۹۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۹ نفر

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۹۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۹ نفر

۹۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۹ نفر
15 آبان 1400, 12:22 / کد خبر:780186
 بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر ۹۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز گذشته جمعه ۱۴ آبان‌ماه تا امروز ۱۵ آبان ماه ۹۰ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است که از این تعداد ۱۴۱ نفر در مراکز درمانی بستری شده است.

در حال حاضر نیز یک هزار و ۳۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۱۹۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۱۷۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر ۹ نفر بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تا کنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار و ۱۳۰ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۱۹ هزار و ۳۱۵ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۶ هزار و ۶۵۱ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند و ۱۱۹ هزار و ۸۰۱ نفر بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱، شماره ؛ 03 خرداد 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین