آمار کرونا اصفهان ۲۶ آبان؛ ۱۵ فوتی و ۲۳۱ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۲۶ آبان؛ ۱۵ فوتی و ۲۳۱ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۲۶ آبان؛ ۱۵ فوتی و ۲۳۱ ابتلای جدید
26 آبان 1400, 13:31 / کد خبر:781913
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۲۳۱ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۲۲۳ هزار و ۱۷۸ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۲۳ هزار و ۱۲۷ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۲۳۱ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: تعداد ۱۸۱ هزار و ۲۰۹ نفر نیز تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد ۱۲۱ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده اند.

سلطانیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۸۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۱۸۴ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی در خصوص آمار تعداد کل بهبود یافتگان از ابتدا تاکنون، اظهارکرد: در این بازه زمانی ۱۲۱ هزار و ۹۰۲ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۱۳۴ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: همچنین تعداد ۱۶ هزار و ۸۴۶ نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

سلطانیان تاکید کرد: همچنین آمار مرگ و میر بیماران مشکوک و قطعی به کرونا در طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان ۱۵ نفر گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4349 ؛ 26 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین