برف و باران در مناطق غربی و جنوبی استان/کاهش دمای هوا

کارشناس هواشناسی استان اصفهان:

برف و باران در مناطق غربی و جنوبی استان/کاهش دمای هوا

برف و باران در مناطق غربی و جنوبی استان/کاهش دمای هوا
1 آذر 1400, 13:58 / کد خبر:782570
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: در اکثر مناطق مه صبحگاهی، افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید و بارش باران مشاهده می‌شود و در مناطق جنوبی بارش برف و باران و در مناطق غربی رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
آسیه آقایی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به گذر موجی تا اوایل وقت فردا و سپس استقرار جوی نسبتاً پایدار در سطح استان اصفهان اظهار کرد: بر این اساس در اکثر مناطق مه صبحگاهی، افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید و بارش باران مشاهده می‌شود و در مناطق جنوبی بارش برف و باران و در مناطق غربی رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان ادامه داد: دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق یک تا دو درجه کاهش می‌یابد، بیشینه و کمینه دمای هوا در کلانشهر اصفهان بین ۱۴ و پنج درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.
آقایی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بارش‌ها در شهرستان‌های فریدون‌شهر ۵۸ میلی متر باران و ۱۵ میلی متر برف، خوانسار ۲۸ میلی متر، داران ۲۲، سمیرم ۱۸، چادگان ۱۱، گلپایگان ۱۰، کاشان ۴ میلی متر گزارش شده است.
وی افزود: گرم‌ترین نقطه خور و بیانک با دمای ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای دو درجه سانتی‌گراد سردترین شهرستان پیش‌بینی می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین