محکومیت پرسپولیس و استقلال از سوی کمیته وضعیت

محکومیت پرسپولیس و استقلال از سوی کمیته وضعیت

محکومیت پرسپولیس و استقلال از سوی کمیته وضعیت
6 آذر 1400, 13:19 / کد خبر:783081
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای مربوط به شکایات مختلف را صادر کرد.
به گزارش  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جدیدترین آرای صادره کمیته وضعیت به شرح زیر است:
با توجه به شکایت فرشید باقری از باشگاه استقلال تهران به دلیل مطالبه وجه به مبلغ 20 میلیارد ریال، باشگاه استقلال به پرداخت این مبلغ و همچنین هزینه دادرسی محکوم شد.
فرشاد احمدزاده بابت مطالبه وجه پنج میلیارد و 700 میلیون ریالی از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد که رأی صادره از سوی کمیته وضعیت مبنی محکومیت پرسپولیس به پرداخت یک میلیارد و 950 میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی است.
علیرضا نقی‌زاده در قالب شکایتی خواستار مطالبه 10 میلیارد ریالی از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان شد که پس از بررسی پرونده، کمیته وضعیت نسبت به شکایت نقی‌زاده قرار رد صادر کرد.
شکایت بهزاد بشتایم از باشگاه ماشین‌سازی تبریز با موضوعیت مطالبه وجه یک میلیارد و 200 میلیون ریالی، موجب صدور رأی محکومیت باشگاه در پرداخت 940 میلیون ریال و هزینه دادرسی شد.
امیرمحمد راجی از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر شکایت کرد و خواستار طلب 300 میلیون ریالی شد که در نهایت باشگاه شاهین شهرداری به پرداخت 290 میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.
با شکایت حسین بابایی از باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) بابت مطالبه وجه 160 میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت 115 میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.
همچنین در شکایت یوسف نادریان از باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) جهت مطالبه 600 میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ مورد مطالبه و هزینه دادرسی محکوم شد.
در شکایتی مشابه از سوی سپهر جهان بزرگی از باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) بابت مطالبه 105 میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.
همچنین باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) باید طبق رأی کمیته وضعیت بازیکنان مبلغ 200 میلیون ریال و هزینه دادرسی را به خاطر شکایت مجید انگشتان به وی بپردازد.
شکایت عباس بختیاری از باشگاه محتشم تبریز بابت مطالبه 300 میلیون ریالی، منجر به صدور رأی محکومیت باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4351 ؛ 28 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین