نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۷ آذر ۱۴۰۰

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۷ آذر ۱۴۰۰

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۷ آذر ۱۴۰۰
7 آذر 1400, 11:40 / کد خبر:783197
قیمت دلار در بازار آزاد امروز یکشنبه هفتم آذر ۲۹ هزار و ۱۳۰ تومان بود. سکه امامی ۱۲ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان فروخته شد و هر گرم طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۵۲ هزار تومان قیمت خورد.
 قیمت دلار در بازار آزاد امروز یکشنبه هفتم آذر ۲۹ هزار و ۱۳۰ تومان بود و نسبت به روز قبل ۱۰ تومان گران شد اما سکه امامی معاملات روز جاری را با افت ۵۰ هزار تومانی آغاز کرد و ۱۲ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر گرم طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۵۲ هزار تومان قیمت خورد و تغییری نسبت به اولین روز هفته نداشت.

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار صبح امروز یکشنبه هفتم آذر یک میلیون و ۲۵۲ هزار تومان بود و نرخ طلا نسبت به خرید و فروش‌های عصر دیروز تفاوتی نداشت.

قیمت طلا ۱۸ عیار تا ساعت ۱۱

قیمت طلا ۱۸ عیار امروزقیمت طلا ۱۸ عیار شنبهقیمت طلا ۱۸ عیار پنجشنبهیک میلیون و ۲۵۲ هزار تومان یک میلیون و ۲۵۲ هزار تومان یک میلیون و ۲۵۶ هزار تومان 

قیمت سکه



قیمت سکه امامی امروز یکشنبه هفتم آذر به ۱۲ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان کاهش پیدا کرد و درمقایسه با روز قبل ۵۰ هزار تومان ارزان شد. سکه طرح قدیم نیز افت ۵۰ هزار تومانی را به ثبت رساند و ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد. همچنین سکه گرمی بدون تغییر دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد.

قیمت انواع سکه تا ساعت ۱۱

انواع سکهقیمت امروز قیمت شنبهقیمت پنجشنبهسکه امامی۱۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان ۱۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان سکه طرح قدیم۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان ۱۲  میلیون و ۳۵۰ هزار تومان ۱۲  میلیون و ۳۰۰ هزار تومان سکه گرمیدو میلیون و ۳۲۰ هزار تومان دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دو میلیون و ۳۳۰ هزار تومان 

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد امروز یکشنبه هفتم آذر به ۲۹ هزار و ۱۳۰ تومان رسید. این رقم افزایش ۱۰ تومانی اسکناس آمریکایی را نسبت به عصر روز شنبه نشان می‌داد. قیمت یورو نیز به همین اندازه گران شد و در بازار آزاد به ۳۲ هزار و ۹۷۰ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار آزاد تا ساعت ۱۱

انواع سکهقیمت امروز قیمت شنبهقیمت پنجشنبهدلار۲۹ هزار و ۱۳۰ تومان ۲۹ هزار و ۱۲۰ تومان ۲۹ هزار و ۸۰ تومان یورو۳۲ هزار و ۹۷۰ تومان  ۳۲ هزار و ۹۶۰ تومان  ۳۲ هزار و ۹۱۵ تومان  لیردو هزار و ۳۴۵ تومان دو هزار و ۳۴۵ تومان دو هزار و ۳۴۰ تومان 

 قیمت ارز در صرافی ملی 

قیمت دلار در صرافی ملی امروز یکشبه هفتم آذر ۱۰۱ تومان ارزان شد و بانک مرکزی نرخ دولتی این اسکناس را ۲۶ هزار و ۷۱۵ تومان اعلام کرد. قیمت یورو دولتی نیز ۲۰۲ تومان کاهش داشت و در صرافی‌های منتخب به ۳۰ هزار و ۸۰۴ تومان رسید.

 قیمت ارز در صرافی ملی 

ارزقیمت امروز قیمت شنبهدلار۲۶ هزار و ۷۱۵ تومان ۲۶ هزار و ۸۱۶ تومان یورو۳۰ هزار و ۸۰۴ تومان  ۳۱ هزار و شش تومان 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین