شناسایی ۴۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در کاشان

شناسایی ۴۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در کاشان

شناسایی ۴۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در کاشان
7 آذر 1400, 13:47 / کد خبر:783225
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان شناسایی شدند.
سیدعلیرضا مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۲۹۱ هزار و ۸۸۸ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان وآران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون گفت: ۱۸ هزار و ۶۰۱ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۱۸ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۱۲ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۶ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار جدید به شکل موقت در کاشان بستری نشده است.

وی با بیان اینکه در مجموع فعلاً ۹۰ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۶۲ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان، ۲۸ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل و ۴ بیمار نیز به صورت موقت بستری شده‌اند.

مروجی همچنین از بستری شش بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد که ۴ بیمار در کاشان و دو بیمار هم در شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.
فوت ۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته
وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته چهار نفر شامل دو خانم ۷۶ و ۸۲ ساله و یک مرد ۹۵ ساله و همچنین یک نوزاد سه ماهه بر اثر ابتلا به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۴۰ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۵۴ هزار و ۶۹۱ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون حدود ۷۶ درصد از شهروندان منطقه کاشان دز اول و حدود ۶۲ درصد نیز دز دوم‌واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱، شماره 4388 ؛ 12 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین