واکنش پلیس پایتخت به سرقت دریچه های فاضلاب

واکنش پلیس پایتخت به سرقت دریچه های فاضلاب

واکنش پلیس پایتخت به سرقت دریچه های فاضلاب
8 آذر 1400, 10:51 / کد خبر:783298
فرمانده انتظامی تهران بزرگ به برخی از اخبار منتشر شده پیرامون سرقت دریچه های فاضلاب در شهر تهران واکنش نشان داد.
به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح ظفر که صبح امروز در مقر ستاد انتظامی تهران بزرگ برگزار شد در پاسخ به پرسشی درباره خبرهای منتشر شده پیرامون افزایش سرقت دریچه های فاضلاب در شهر تهران گفت: این موارد جزو سرقت های خرد محسوب شده و پلیس نیز به طور جد با آن برخورد می کند.
وی ادامه داد: مواردی مربوط به سرقت دریچه های فاضلاب، سرقت برخی از قطعات و اجزای حاشیه خیابان ها و... از جمله مواردی است که پلیس به طور ویژه با آن برخورد کرده و اتفاقا مسئولان و دستگاه های مربوطه نیز می دانند که در همین زمینه صدها مجرم و سارق دستگیر شده اند.
رحیمی با بیان اینکه علاوه بر برخورد با این موارد، پلیس به تمام مواردی که از سوی شرکت فاضلاب، شهرداری و... اعلام شود نیز رسیدگی می کند، گفت: مدیران مربوطه در این حوزه از اقدامات پلیس با خبر هستند و می دانند که پلیس چه اقداماتی در این زمینه انجام داده است.
وی در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر اینکه آیا ادعاهای مطرح شده پیرامون افزایش سرقت دریچه های فاضلاب طی شش ماه اخیر درست بوده یا خیر؟ گفت: افزایش آنچنانی در این زمینه نداشتیم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره محل های فروش این دریچه ها و مالخری آن ها نیز گفت: متأسفانه بخشی از این موارد بلافاصله پس از سرقت ذوب می شوند مانند سیم های برق، دریچه های فاضلاب و... اما در مواردی هم پلیس با این موارد برخورد کرده و آن ها را از سارقان یا مالخران پس گرفته است ضمن اینکه ما با مالخران این اقلام نیز برخورد خواهیم کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰، شماره ؛ 30 دی 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین