آمار کرونا کاشان هشتم آذر؛ ۲ فوتی و ۲۱ ابتلای جدید

آمار کرونا کاشان هشتم آذر؛ ۲ فوتی و ۲۱ ابتلای جدید

آمار کرونا کاشان هشتم آذر؛ ۲ فوتی و ۲۱ ابتلای جدید
8 آذر 1400, 11:33 / کد خبر:783306
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۱ ابتلای جدید مبتلا به کروناویروس شناسایی شدند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان ثبت شده است.
سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بیمار جدید حاد تنفسی در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند که از این تعداد ۱۹ نفر بستری شدند.
وی افزود: در مجموع ۹۱ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان بستری هستند که ۵۶ مورد مربوط به کاشان و ۳۵ مورد مربوط به آران و بیدگل است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: هفت نفر از کل بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری شدند که ۵ نفر مربوط به کاشان و دو نفر مربوط به آران و بیدگل هستند.
وی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد موارد فوت شده در شهرستان کاشان دو نفر بوده و آماری از فوتی در این بازه زمانی در شهرستان آران و بیدگل ثبت نشده است.
مروجی در خصوص آمار واکسیناسیون تصریح کرد: تاکنون میزان واکسن تزریق شده در دوز اول ۷۷.۰۸ درصد و در دوز دوم ۶۱.۸۹ درصد بوده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱، شماره ؛ 03 خرداد 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین