ثبت نام کارت سوخت‌المثنی از امروز آغاز شد/ صدور کارت بیش از ۴۰ روز زمان می‌برد

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران:

ثبت نام کارت سوخت‌المثنی از امروز آغاز شد/ صدور کارت بیش از ۴۰ روز زمان می‌برد

ثبت نام کارت سوخت‌المثنی از امروز آغاز شد/ صدور کارت بیش از ۴۰ روز زمان می‌برد
8 آذر 1400, 12:19 / کد خبر:783320
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه صدور کارت سوخت‌المثنی از امروز (دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰) امکان‌پذیر است، گفت: با توجه به قطعی سامانه هوشمند سوخت رسانی در این مدت، صدور کارت ممکن است حدود ۱۵ روز بیشتر از یک ماه زمان خواهد برد.
فاطمه کاه‌ی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در رابطه با صدور کارت سوخت المثنی اظهار کرد: صدور کارت سوخت‌المثنی از امروز (دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰) امکان‌پذیر است، سامانه صدور کارت فعال شده و افرادی که کارت سوخت آنها مفقود شده است از امروز می‌توانند درخواست خود را با مراجعه به مراکز پلیس به علاوه ده در سطح کشور، ثبت کنند.
وی افزود: تا آخرین روزی که سامانه هوشمند سوخت رسانی فعال بود، زمان صدور کارت سوخت به یک ماه رسیده بود اما با توجه به اینکه در این مدت تقاضایی در سامانه ثبت نشده تعداد درخواست‌ها افزایش یافته است.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: بنابراین اولویت صدور کارت اکنون به خودروهای عمومی و خودروهای نفتی و گاز سوز داده شده است.
کاه‌ی با بیان اینکه همچنین صدور کارت ممکن است حدود ۱۵ روز بیشتر از روال قبلی زمان ببرد، اضافه کرد: سامانه هوشمند سوخت رسانی کاملاً فعال بوده و درخواست‌ها در حال ثبت شدن است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰، شماره 4275 ؛ 07 بهمن 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین