کاکاحاجی: به من گفتند باید ساکت شوی اما کسی صدایش در نیامد

دیگر انتقادی از هیئت خوزستان ندارم!

کاکاحاجی: به من گفتند باید ساکت شوی اما کسی صدایش در نیامد

کاکاحاجی: به من گفتند باید ساکت شوی اما کسی صدایش در نیامد
10 آذر 1400, 10:40 / کد خبر:783535
مربی سازنده کشتی خوزستان تاکید می‌کند زمانی که او از عملکرد هیئت استان انتقاد کرده و دو بار محروم شده، هیچ کسی در حمایت از او صدایش درنیامده است.

کریم کاکاحاجی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه دیگر در کشتی خوزستان فعالیت نخواهد کرد، اظهار داشت: در خوزستان نه وضعیت هیئت کشتی مناسب بود و نه اداره کل ورزش استان، کلا در خوزستان کسی از ورزش حمایت نمی‌کند و با کوچکترین حرف هم محروم می‌شوی.
وی که در این مدت به دلیل انتقاد از عملکرد هیئت کشتی خوزستان دو بار محروم شده بود، در این خصوص تاکید کرد: کمیته انضباطی هیئت من را خواست، که نرفتم. دروغ که نگفته بودم، هر چیزی که در مصاحبه‌هایم در مورد هیئت گفته بودم، حقیقت داشت اما من را محروم کردند.
کاکاحاجی در مورد اینکه این روزها بسیاری از اهالی کشتی خوزستان منتقد هیئت کشتی شده و اخبار حاشیه‌ای زیادی از این هیئت شنیده می‌شود، گفت: من آن موقع حرف می‌زدم و محروم می‌شدم، می‌گفتند باید ساکت شوی اما کسی صدایش درنیامد درحالیکه من سال‌ها سابقه سازندگی و حضور در کادر فنی تیم‌های ملی را داشتم. هیچ کسی نپرسید چرا محرومم کرده‌اند و متاسفانه برخی هم از خدای‌شان بود که محروم شوم. درحالیکه این محرومیت‌ها تاثیری در کار من نداشت، نه کارمند هیئت بودم و نه اداره کل ورزش استان. محرومم هم کردند اما کار من در آموزش و پرورش است.
این مربی خوزستانی ادامه داد: حالا تازه متوجه شده‌اند که من چه می‌گفتم، من خیلی وقت پیش تشخیص دادم که اوضاع مساعد نیست، حالا دیگر اعتراضی ندارم. حرف زدنم چه فایده‌ای دارد. هر بار حرف زدم، محرومم کردند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰، شماره 4275 ؛ 07 بهمن 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین