ده بزرگی: پاداش قهرمانی‌ام را ناقص دریافت کردم/ هیچ کسی نمی‌گوید پاداش من کجاست!

ده بزرگی: پاداش قهرمانی‌ام را ناقص دریافت کردم/ هیچ کسی نمی‌گوید پاداش من کجاست!

ده بزرگی: پاداش قهرمانی‌ام را ناقص دریافت کردم/ هیچ کسی نمی‌گوید پاداش من کجاست!
10 آذر 1400, 10:41 / کد خبر:783536
ملی‌پوش وزن 55 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران درباره تصویب چرخه انتخابی و عدم دریافت کامل جوایز قهرمانی‌اش صحبت کرد.
امیررضا ده بزرگی ملی‌پوش کشتی فرنگی ایران درباره تصویب چرخه انتخابی از سوی فدراسیون برای بازی‌های آسیایی و جهانی سال اینده و همچنین انتقاد به عدم دریافت پاداش کاملش با خبرنگار ورزشی ایلنا صحبت کرد.
ده بزرگی در واکنش به تصویب چرخه انتخابی کشتی فرنگی گفت: فکر می‌کنم چرخه انتخابی عادلانه ترین نوع گزینش کشتی‌گیران شایسته است. ما تابع تصمیم کادر فنی هستیم و به این نوع انتخابی احترام می‌گذاریم. من هم جام تختی شرکت خواهم کرد ولی از مسابقات کشوری بخاطر داشتن مدال طلا جهانی معاف هستم.
قهرمان کشتی فرنگی از شرایط خودش در‌ لیگ گفت: در تیم امیدهای لرستان کشتی می‌گیرم، خدا را شکر وضعیت بدنی‌ام رفته رفته بهتر می‌شود و به مرور در وزن جدیدم جا می‌افتم.
ده بزرگی درباره عدم حمایت‌ها و بی‌توجهی مسئولان استان فارس گفت: اصلاً رسیدگی از سوی مسئولان استان فارس و شیراز صورت نگرفته، به گونه‌‌ای رفتار می‌کنند که گویا مدال باشگاهی کسب کرده‌ایم نه قهرمانی جهان. چهار قهرمان کشتی کشور از استان فارس هستند اما به جزآقای موسایی رئیس هیات کشتی‌مان که در حد توان و خیلی وقت ها از جیب خودشان برای ما هزینه کرده هیچ مسئولی را ندیده‌ایم، فعلا خودشان را کنار کشیده‌اند و توجهی به ما ندارند.
قهرمان کشتی فرنگی درباره آمادگی‌اش برای مسابقات و پیش بینی از عملکردش بیان کرد: مسابقات‌مان به احتمال زیاد اسفندماه شروع می‌شود، آمادگی نسبتا خوبی دارم ورفته رفته قطعا بهتر خواهم شد.
ده بزرگی در خصوص عدم دریافت پاداش کاملش گفت: در مراسم تجلیلی که با حضور ریاست جمهوری برگذار شد قرار شد به قهرمانان کشتی استان فارس 3سکه طلا بدهند، زمانی که به اداره ورزش و جوانان استان فارس رفتم و خواستم رسید پاداشم را امضا کنم نوشته بود طلای جهان 3 سکه اما به من دو سکه دادند!!
ده بزرگی
3 سکه پاداش درخور و جالبی برای قهرمان کشتی جهان نیست، اما یک سکه دیگر چه شد و کجاست نمی‌دانم و هیچ کسی به گردن نمی‌گیرد که این موضوع برایم خیلی جالب است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰، شماره 4275 ؛ 07 بهمن 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین