جریمه نقدی پرسپولیس، آلومینیوم اراک و ۳ سرمربی لیگ برتری

جریمه نقدی پرسپولیس، آلومینیوم اراک و ۳ سرمربی لیگ برتری

جریمه نقدی پرسپولیس، آلومینیوم اراک و ۳ سرمربی لیگ برتری
10 آذر 1400, 11:42 / کد خبر:783555
کیمته انضباطی رأی خود را درباره تخلفات برخی از سرمربیان لیگ برتری و دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و پرسپولیس صادر کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ‌سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و پرسپولیس تهران در هفته سوم لیگ برتر فوتبال برگزار شد که باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل نقض اصلی کلی رفتار مبنی بر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی (حضور افراد خارج از سهمیه)، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم پرسپولیس تهران نیز به دلیل نقض مقررات بازی و ورود به زمین توسط شخصی منتسب به باشگاه پرسپولیس، باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
* کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره گزارش مقام رسمی مبنی بر عدم حضور افراد زیر در مصاحبه مطبوعاتی قبل و پس از بازی، طبق مقررات و آیین‌نامه اجرای مسابقات و مقرارت انضباطی به شرح زیر رأی خود را صادر کرد:
- فراز کمالوند سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در نشست خبری قبل و بعد از بازی مقابل سپاهان در هفته دوم و در نشست خبری قبل از دیدار با پدیده در هفته سوم حاضر نشد. وی با توجه به دفاعیاتش، به جریمه نقدی 50 میلیون ریالی محکوم شد.
- اکبر میثاقیان سرمربی تیم پدیده مشهد به دلیل عدم حضور در نشست خبری قبل از بازی برابر نفت مسجدسلیمان از هفته سوم، با توجه به عدم ارسال دفاعیه از سوی وی، باید مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
- رضا عنایتی سرمربی تیم هوادار به خاطر عدم حضور در نشست مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل سپاهان و پدیده، علی‌رغم ارسال دفاعیه، باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
آرای فوق وفق مواد 51 و 117 مقررات انضباطی صادر شده و قطعی است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰، شماره 4275 ؛ 07 بهمن 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین